Pellet drzewny Mill

O pierścień Die granulator: MZLH serii biomasę pelet maszyny może służyć do upraw i odpadów leśnych, które zawierają włókna drewniane takie jak powłoki orzechowego, Makuch, rycynowy powłoki, słomy, trociny, fusy, łuski ryżu, słonecznika powłoki, łodygi bawełny, tytoniu pozostałości, musztarda szypułka, bambus...

Szczegóły produktu

O pierścień Die granulator:

MZLH serii biomasę pelet maszyny mogą być używane do upraw i lasu odpady, które zawierają włókna drewniane, takich jak peanut shell, Makuch, rycynowy powłoki, słomy, trociny, fusy, łuski ryżu, słonecznika powłoki, łodygi bawełny, tytoniu pozostałości, musztarda szypułka, bambus, juty pozostałości, pozostałości liści herbaty, słoma pszenna, palm powłoki, soi kadłuba, orzecha kokosowego, palm jedwabiu, pozostałości leku i tak dalej do łatwopalnych granulki za pośrednictwem formowania na zimno press , może służyć na kominek, kocioł, elektrownie na biomasę i innych pól.
Struktura funkcji:
1. ten granulator przyjmuje zmiennej częstotliwości i zmiennej prędkości silnika do podawania materiału, jest wyposażony w zabezpieczenia przed przeciążeniem i zewnętrznych, rozładowanie mechanizm.
2. die pierścień dopasowane do granulator jest z różnych otworów o średnicy ɸ6, ɸ8, ɸ10, ɸ12, ɸ14, ɸ16, die pierścień jest wykonany ze stali nierdzewnej (stopu stali), przyjmując międzynarodowe zaawansowane niemiecki pistolet wiertła i technika produkcji obróbki cieplnej amerykański Piec próżniowy, długi okres eksploatacji, płynne produkcji materiału, wysokiej jakości, klienci mogą wybrać według różnych potrzeb.
3. Korzystanie z podajnika zmuszona do zmuszony nadawy do komory granulacji, granulator działa stabilne i o dużej pojemności.
4. przekładnia redukcyjna z aluminium obudowa, o zwartej strukturze, atrakcyjny wygląd i wysoka poprawa wydajności.
5. materiał skrzyni biegów i precyzyjnych otworów transmisji są zapewnione przez technologii odlewania profesjonalne odlewnicze i sprzęt do obróbki CNC.

6. wszystkie przyjęcia przywożonych łożyska i pierścienie uszczelniające, z dłuższą żywotność;
7. zoptymalizować stosunek wielkości i prędkość obrotowa die pierścień i wałem, poprawić produktywność.
8. Międzynarodowy poziom zaawansowany odszkodowania typu węża jak sprężyny sprzęgła, z zalet nowej struktury, CD, sejf, mało niepowodzenie, itp.

Zastosowanie pelletu drzewnego biomasy:

1. cywilne ogrzewanie: wysoki użyj współczynnika i łatwo przechowywanych.
2. biomasy kotłów przemysłowych: służyć jako głównego paliwa przemysłowego kotła, rozwiązać problem zanieczyszczenia środowiska.
3. Energetyka: być jako paliwa wytwarzania energii cieplnej.


Parametry techniczne:


Modelu

MZLH420

MZLH520

MZLH680

MZLH780

Capacity(t/h)

0.8-1.2

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Główne silnika Power(kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Podajnik Power(kw)

2.2

3

4

4

Wewnętrzna średnica pierścienia Die(mm)

420

520

680

780

Piecyki na pelet włączonym PMN

6-8

6-8

6-8

6-8

Zapytanie