Wytłaczarka

Pasza dla ryb wytłaczarki maszyna opis: pływających ryb karmić wytłaczarki maszyna jest stosowany do produkcji żywności z powieści kształt, szczególny smak i kolor, naukowych żywienia kombinacji doganiać tendencji na rynku. W linii przetwórstwa żywności ryb widać zaawansowanych technologii...

Szczegóły produktu

Ryb karmić wytłaczarki maszyna opis:

Pływających ryb karmić wytłaczarki maszynajest stosowany do produkcji żywności z powieści kształt, szczególny smak i kolor, naukowych żywienia kombinacji doganiać tendencji na rynku. W linii przetwórstwa żywności ryb widać zaawansowanej technologii maszyn Sunpring. Z proste w obsłudze, dokładne parametr kontroli produktów może być gotowy w ustalonej temperatury, ciśnienia, wilgotności i czas. Ze względu na racjonalne projektowanie, specjalnych materiałów, stabilność naprawy mogą być gwarantowana i zapewniona. Różnych kształt i smak mogą spełniać różne wymagania żywności ryb.

a. surowce: przyjmuje mąki kukurydzianej, mączka rybna, jako surowców

b. produkty: różne kształty są wykonane przez dostosowanie umiera przed wibracjami

c. Pojemność: 150 kg/h, 240kg/h, 500kg/h, 1 tona---3 ton/h

d. Schemat:

Mieszanie systemu---wytłaczania systemu---suszenia systemu---przyprawa systemu---system pakowania

e. napięcie w Chinach: trzy fazy: faza 380V / 50Hz, pojedynczy: 220V / 50Hz, możemy go według klientów lokalnych napięcia zgodnie z różnych krajów

f. maszyny materiały: wszystkie maszyny są wykonane ze stali nierdzewnej, linia ta jest z rozsądnym projektowania iwysokiej automatyzacji; śruby są wykonane przez stali stopowej, z budulcem system struktury i funkcji samoczyszczące
Mokre ryby karmić wytłaczarki funkcje

* Nowy projekt poprawia wzdłużne i momentu obrotowego z wału głównego.

* Steam kontroli sprawia, że odżywka operacji bardziej szybko i dokładnie, a ciecz można dodać równomiernie. Ponadto standardowo odżywka dwuwarstwowa.

* Materiały można wprowadzić wytłaczarki płynnie, i specjalnie zaprojektowane podajnika zapewnia nie bloku lub zwrot materiałów.

* Szybkie rozładowania pomysł jest wyposażony w odżywka, z którego materiały lub zanieczyszczeń można zapobiegać przedostawaniu wytłaczarki w nagłych przypadkach.

* Ulepszona adaptacja zapewnia ciągłe, stabilny i wydajny produkcji soi, kukurydzy i mieszane paszy itp...

Wyposażone w mokre wytłaczarki i expander, wyciąganie i rozwijanie procesów mogą być przełączane z tylko kilka elementów zamiennych.

* Szczególnie nadaje się do przetwarzania surowców karmy dla średnich i dużych, Prosiaczek paszy i innego drobiu pasz. Połączony z granulator, wyciąganie granulator mogą być realizowane.
Modelu

MainPower

Conditionerpower(kW)

Feederpower(kW)

Capacity(T/H)

Ciężar [kg]

Soja

Completefeed

SPHS-200SY

132

5.5

2.2

3.0~4.5

4.0~7.0

3500

Zapytanie