Mokre wytłaczarki Dwuosobowy śrubami

SPHS-S podwójne śruby wytłaczarki mokre jest szczególnie dla specjalnych pasz, które mogą produkować różne pływające, zatopienie i powoli tonącego paszy aqua i również karma dla zwierząt. W oparciu o podwójne wytłaczarce suche, odżywka steam jest dodawany, który poprawia wyjście wytłaczarki i powierzchni jakości mały wielkości...

Szczegóły produktu

SPHS-S podwójne śruby wytłaczarki mokrejest w szczególności specjalnego pokarmu, który może produkować różne pływające, zatopienie i powoli tonącego paszy aqua i również karma dla zwierząt. W oparciu o podwójne wytłaczarce suche, odżywka steam jest dodawany, który poprawia wyjście wytłaczarki i powierzchni jakości małych peletek.

Tego typu floatingfish paszy wytłaczarki machinebelongs na mokro typu metody wyciągania obrabiarka z rodzajów ryb, który jest specjalistyczne dla zdolności produkcyjnej duże i produkcji pasz duże fabryki, mamy też inny rodzajpasza dla ryb na pelet maszynydla domu i małej farmie use.asper swoje wymagania, można produkować, ile duże z gotowego pływających ryb karmić granulki. Nasza Maszyna Wyciskanie paszy może produkować zwierząt peletki o średnicy od 0,9-12 mm, stosowane do produkcji karmy dla zwierząt, ryb karmić granulki, paszy krewetek i innych pasz pellets.besides,except pływające typu ryb karmić wytłaczarki maszyna, mamy, zatapiając typuurządzenia na peletdo produkcji tonace pelety.Pływających ryb karmić wytłaczarki machinefeatures

Różnicy prędkości ze stali nierdzewnej stali odżywka ślimakowy, pary mogą być dodawane w 12 punktach dostępu i cieczy mogą być dodawane w punktach 6 dostępu.

Przekroju wału głównego sprawia, że utrzymanie i naprawy łatwiejsze skrzyni.

Potężny przekładni wyposażone w system chłodzenia w obiegu może znieść, maksymalny moment obrotowy 400 HP i wzdłużne.

Z wewnętrznego zużycia tulei opór i kurtka zewnętrzna ze stali nierdzewnej wytłaczarki beczki mogą być ogrzewane i ochłodzony w dół, a nawet może być podawany bezpośrednio z zimnej wody lub pary.

Śrubę jest wykonane z materiału odpornego na wstrząsy nosić specjalne, i stosunek remis jest 18, który może produkować różne paszy oraz pływających stabilnie.

Wyposażony w quick-changeable die i live regulowany podajnik z obcinarką

Szczególnie nadaje się do produkcji 2-6mm pływające pelety.
Pokaż szczegóły podwójne śruby wytłaczarki maszynyModelu

Mainpower

(KW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Pojemność

(T/h)

SPHS-68S

55/75

1.5

7.5

3

0.5~1.8

SPHS-98S

90/110

1.5

11

4

1.5~3.0

SPHS-128S

160/200

2.2

18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS-148S

250/315

2.2

22

7.5

6.0~12.0

Zapytanie