Wibracyjne suszarka do płynu łóżko

Krótkie wprowadzenie: wibracyjne suszarka płynu łóżko można wysuszyć, zimno i wilgoć dodać proszek i granulki dla inżynierii chemicznej, przemysłu lekkiego, leków, żywności, z tworzyw sztucznych, ziarna, olej, żużel, produkcja soli i cukru przemysłu itp. Zasady pracy: Ekscytujące życie od silnik wibracyjny skutkuje...

Szczegóły produktu

Krótkie wprowadzenie:

Wibracyjne suszarka do płynu łóżkomożna suche, zimno i wilgoć dodać proszek i granulki dla inżynierii chemicznej, przemysłu lekkiego, leków, żywności, z tworzyw sztucznych, ziarna, olej, żużel, produkcja soli i cukru przemysłu itp.


Zasady pracy:

Ekscytujące życie z wibracjami silnika powoduje drgań maszyn. Ułożone materiały skok do przodu w określonym kierunku przez ekscytujące życie. W tym samym czasie gorące powietrze od dołu fluidizes materiałów. Pełny kontakt pomiędzy materiał i gorące powietrze osiąga idealne suszenie. Następnie suszone materiałów i wilgotne powietrze wyjść osobno a proszek jest recyklingowi przez cyklon.


Charakterystyka

1. silnik zapewnia stały drgań źródła. Można go łatwo utrzymać z niski poziom hałasu, długotrwałość.

2. Wysoka sprawność: w porównaniu z normalnym suszarki, ten fluidalne wibracyjne suszarka do pozwala zaoszczędzić więcej energii o ponad 30%. Równomierny rozkład temperatury na łóżku sprawia, że jednolite fluidization bez partical przegrzania lub martwe conner.

3. Regulacja wydajności i szerokie zastosowania zakres: grubość materiału, przenoszenie prędkości i wibracji całego mogą być bardziej stabilne i płynna regulacja może być realizowana.

4. trochę uszkodzenia powierzchni materiału i nadaje się do suszenia materiałów kruchych. Wydajność pracy nie zostaną naruszone przez nieregularne granulki.

5. Kompletna konstrukcja ZAMKNIĘTA sprawia, że czyste środowisko pracy, które skutecznie unika Krzyża infekcji pomiędzy materiałami i powietrza.

6. do masowej produkcji materiałów mokro series-wound metody mogą być stosowane do wymagań klientów. (Typowy materiał jak poliakryloamidowych itp.)


Zapytanie