Granulator pasza dla ryb SZLH508b3

FDSP SZLH508b3 ryb karmić granulator jest idealną maszyną do pelletowania wysokiej jakości paszy granulki. To z duża pojemność, wysoka sprawność, niski poziom hałasu, łatwa obsługa i wygodne odżywki FDSP SZLH508b3 ryb paszowych granulator zapewnia optymalne Kondycjonowanie paszy, można dostać...

Szczegóły produktu

FDSP SZLH508b3 ryb karmić granulatorjest idealną maszyną do pelletowania wysokiej jakości paszy granulki. To z duża pojemność, wysoka sprawność, niski poziom hałasu, łatwa obsługa i wygodne


Odżywki FDSP SZLH508b3 ryb karmić granulator

Optymalne przygotowanie paszy zapewnia, aby uzyskać najwyższą wydajność spośród granulator FDSP. Przyrost dobra klimatyzacja:

* wyższa wydajność produkcji

* lepiej pelet trwałość

* Lepsza strawność

* Zmniejszono zużycie energii na pellet mill.

SZLH508b3 Fish Feed Pellet Mill

Funkcje FDSP SZLH508 ryb karmić granulator

(1) ten pływających ryb karmić granulator wyposażony jest w podajnik ślimakowy, kontrolowane przez falownik FC z magnesem trwałym do usuwania zanieczyszczeń żelaza.

(2) odżywka ze stali nierdzewnej sprawia, że nawet retencji i wystarczający skutek gotowania.

(3) sprzęt bezpośrednio połączenie jazdy został przyjęty na wysoką dokładność i efektywność. Dane wyjściowe można zwiększyć 20% w porównaniu do peletu młyn napędzany przez pasy.

(4) wysokiej jakości bearings(SKF/NSK), pierścień uszczelniający (z Niemiec) zostaje przyjęty do operacji sprawia, że płynnie. (5) główny bieg i koło zębate wału przyjąć carbonizing hartowanie z dużą dokładnością, aby zapewnić płynną jazdę, niski poziom hałasu i długą żywotność.

(6) S kształt sprzężenia jest używany z wysoka dzięki możliwości pobierania przemieszczenia.

(7 die jest szybko i zdemontowana; Die wciągnik jest opcjonalne.

(8) zastosowanie: do wszystkich rodzajów pasz zwierzęcia/zwierząt/aqua wysokiej klasy. Podwójne lub trzech warstw odżywka jest opcjonalne.

(9) prędkość dopasować karmienie, przyjęte przez ten komputer, można kontrolować możliwości karmienia prawidłowo zdatne do różnych i spełniają wymagania produkcji peletu o różnych średnicach.

(10) CE zatwierdzoneProjekty referencyjne

SZLH508b3 Fish Feed Pellet Mill


Nasze usługi

SZLH508b3 Fish Feed Pellet MillZapytanie