Huśtawka chłodnicy

Huśtawka chłodnica do paszy na pellet The FDSP swing chłodnica stosuje wydajne chłodzenie gorących i wilgotnych granulek. Jego głównym aplikacji jest w przemyśle paszowym i biomasy. To obniża temperaturę gorących granulki z granulator tylko 5° c powyżej temperatury otoczenia. Szczegółowe huśtawka na chłodnicy...

Szczegóły produktu


Huśtawka chłodnicy do paszyna pelety

TheFDSP huśtawka chłodnicystosuje wydajne chłodzenie gorących i wilgotnych granulek. Jego głównym aplikacji jest w przemyśle paszowym i biomasy. Obniża temperaturę gorących peletu zgranulatortylko 5° c powyżej temperatury otoczenia.


Szczegółowe huśtawka chłodnica opis

1. osad chłodzenia jest niezbędne w procesie granulacji. Aircoolair temperatury można dotrzeć z granulator 70° C ~ 90 ° Cpellet schłodzone do temperatury nieco powyżej 3° C ~ 5° C i może być zmniejszona do bezpiecznego wilgoci (≤12.5%), to sprawia, że pellet łatwy transport, składowanie i magazynowanie.

2. powietrze chłodniejsze model jest inny, również różni się dane wyjściowe, mogą być dostosowane do używać różnych skali Gniatarki karm.
Funkcje SKLB serii swing chłodnicy:

1. przyjąć swing chłodnica zasada, pelet chłodzony pełni i jednakowo.

2. specjalne rotacji mechanizm, materiałów bardziej równo i chłodzony bardziej całkowicie homogenizacji.

3. Użyj hydrauliczny, system kontroli swing osłaniającą rozładowania mechanizm, równie rozładunku paszy i płynnie, prędkość rozładunku mogą być regulowane.

4. odpowiednie luzem, guzek, Płatek, pellet i różnego rodzaju materiałów, chłodzenie, zwłaszcza dla dużych objętości materiałów chłodzenia dla rozszerzony paszy i karma wytłaczane.

5. ośmiokątny pojemnik chłodzenia, eliminując rogu śmierci.

6. konserwacji i niski koszt energii.

Specyfikacja:

Typu

Modelu

Power(kW)

Capacity(t/h)

Swingcooler

SKLB1.5

0.55+0.75

3

SKLB2.5

0.75+1.1

5

SKLB4

1.1+1.5

10

SKLB6

1.1+1.5

15

SKLB8

1.5+1.5

20

SKLB10

0.55+1.5×2

25

SKLB12

0.75+1.5×2

30

Zapytanie