Huśtawka chłodnicy

SKLB serii Swing chłodnicy nadaje się do chłodzenia skrzepy, guzki, płatki, granulki i tak dalej, które nadaje się szczególnie do chłodzenia zawyżone i prasowanego materiału. Funkcji Swing 1 chłodnica. Licznik przepływu chłodzenia teorii jest przyjęte fajne wysokiej temperatury i dużej wilgotności peletów...

Szczegóły produktu

SKLB serii Swing chłodnicy

Jest przystosowany do chłodzenia skrzepy, guzki, płatki, granulki i tak dalej, które nadaje się szczególnie do chłodzenia zawyżone i prasowanego materiału.

Funkcji Swing chłodnicy

1. Licznik przepływu chłodzenia teorii jest przyjęte fajne wysokiej temperatury i dużej wilgotności peletów, omijająca zjawisko hartowania, że powietrze chłodzące twarze gorący materiał bezpośrednio i pozwala uniknąć pęknięcia powierzchni osadu. W międzyczasie przyjmuje śluzę karmienia typu, i obszar wlotu powietrza jest duży. Więc ma dobry efekt chłodzenia;

2. unikalną strukturę rotacyjne Rozsiewacze równomiernie rozprowadzić granulki i dokładne chłodzenie.

3. hydrauliczny system jest używany do sterowania swing flip rozładowania struktury, co rozładowania nawet, płynnie i nie resztkowego. W międzyczasie rozładowywanie prędkość jest regulowany.

4. niskie zużycie energii, łatwa obsługa.

5. temperatura schłodzonego pelet jest + 3℃ ~ 5℃ wyższej niż temperatura otoczenia.

6. nadaje się do chłodzenia skrzepy, guzki, płatki i granulki i tak dalej, które nadaje się szczególnie do chłodzenia zawyżone i prasowanego materiału.


Modelu

Power(kW)

Capacity(t/h)

SKLB1.5

0.55+0.75

3

SKLB2.5

0.75+1.1

5

SKLB4

1.1+1.5

10

SKLB6

1.1+1.5

15

SKLB8

1.5+1.5

20

SKLB10

0.55+1.5×2

25

SKLB12

0.75+1.5×2

30

Zapytanie