Huśtawka chłodnicy

Opisy: Ten cooler wahadła jest popularny na całym świecie, które użyć licznik przepływu chłodzenia zasady do chłodzenia wysokich temperatur, wysokiej wilgotności peletów. Wysoka wydajność chłodzenia, niskie zużycie energii, funkcje prostych operacji, co jest lepsze niż poprzednie pionowa...

Szczegóły produktu

Opisy:

Ten cooler wahadłajest popularny na całym świecie, które usecounter przepływu chłodzenia zasady do chłodzenia wysokich temperatur, wysokiej wilgotności peletów. Wysoka wydajność chłodzenia, niskie zużycie energii, proste operationfeatures, co jest lepsze niż poprzednie chłodnicy pionowe, poziome.

Struktura funkcji:
1. przy użyciu licznik przepływu chłodzenia zasadę, aby uniknąć szoku powierzchni granulek chłodzenia i pękanie.
2. wahadło absolutorium mechanizm, absolutorium materiał jest bardziej jednolita, gładka, prędkość jest regulowany, po chłodzenia materiału można zachować w dobrej kondycji.
3. unikalny jastrychu ciała, dokładniej i równomierny rozkład materiału.
4. obszar wlotu powietrza jest dużej efektywności na coldair, efekt chłodzenia jest znaczący.
5. zastosowanie do chłodzenia, różne materiały masowe, płatki, granulki, takie aspellets, rozszerzone materiały, extrudermaterials.

Zasada konstrukcji:
Granulki wejść do środka od górnej części chłodnicy do podajnika, z jastrychu obrotowy mechanizm równomiernie rozproszone luzem w zbiornika schładzającego. Wentylacji utrzymuje wentylator z górnej części chłodnicy, zimne powietrze iść wewnątrz chłodnicy od dołu całkowicie. Pionowo przechodzących przez materiał, po pierwsze w kontakcie z zimnym materiał i stopniowo rozgrzane gorące powietrze. Następnie kontakt z kierunku przepływu powietrza gorącego material.the i kierunek przepływu materiału są w odwrotnie, więc będzie pomóc zabrać wodę i ciepło z pelletsAfter jakiś czas, chłodnica rozładuje się granulki do procesu pakiet.

Parametry techniczne:


Modelu

SKLB1.5

SKLB2.5

SKLB4

SKLB5

SKLB6

Chłodzenie objętości (m3)

1.5

2.5

4

5

6

Capacity(T/H)

2

4

8

10

12

Czas chłodzenia (min)

6-16

Materiały temperatury po schłodzeniu

Nie przekracza 3-5 ° c stopni niż temperatura otoczenia

Czujki capacity(m3/min*T)

25-34

Śluza powietrzna zasilania

0.55KW

0.55

0.75

0.75

1.1

Model dopasowany wentylatora

4-72-NO.4A

4-72-NO.5A

4-72-NO.6C

4-72-NO.8C

4-72-NO.8C

5.5KW

7.5KW

11KW

15KW

18.5KW

Zapytanie