Zamiatać świder

Zamiatanie i rozładunku FDSP technika można zapewnia pełny zestaw rozwiązań zamiatanie i rozładunku silosów różnych typów z magazynu różnych materiałów. Zamiatanie technika są dostępne za darmo przepływu materiałów, takich jak soja, kukurydza, rzepak, ryż i tak dalej. Rozładunku urządzeń są...

Szczegóły produktu

Zamiatanie i rozładunku urządzeń

FDSP można zapewnia pełny zestaw rozwiązań zamiatanie i rozładunku silosów różnych typów z magazynu różnych materiałów. Zamiatanie technika są dostępne za darmo przepływu materiałów, takich jak soja, kukurydza, rzepak, ryż i tak dalej. Rozładunku urządzeń są dostępne dla ubogich przepływ materiałów, takich jak Śruta, Śruta sojowa, mączki z nasion bawełny, DDGS, maniok, węgla, nawozów i tak dalej.

Zamiatać Przenośniki śrubowe

FDSP wymiata Świdry nadają się do zamiatania swobodny przepływ materiałów z lokalnym hartowania. Są one bezpieczne i stabilne podczas procesu zamiatanie z automatycznej instalacji nienadzorowanej. Są one odpowiednie dla materiałów, takich jak kukurydza, soja, paddy, jęczmień itp, zakres mocy wynosi 20-200t/h.


Zapytanie