Kwadrat Plansifter

Kwadrat Plansifter kwadrat plansifter wykonuje swoje zadania w sposób bardzo wydajny: przesiewanie i klasyfikacji materiałów grubo zmielony, Kasza manna, jak i wyroby piekarnicze, jak również jak klasyfikacji produktów granulowanych i sypkich, granulatów. Jego pole aplikacji waha się od twardych i często...

Szczegóły produktu

Kwadrat Plansifter

Kwadratowe plansifter wykonuje swoje zadania w sposób bardzo wydajny: przesiewanie i klasyfikacji materiałów grubo zmielony, Kasza manna, jak i wyroby piekarnicze, jak również jak klasyfikacji produktów granulowanych i sypkich, granulatów. Zakresu jej stosowania waha się od młyny pszenicy trudne i często do pszenicy durum, żyta, kukurydzy (kukurydza), owsa i Kasza gryczana młyny lub nawet młyny jęczmienia i soi.

Inteligentna konstrukcja zapewnia doskonałe warunki sanitarne i bezpieczeństwo.

●kod kwadrat plansifter gwarantuje bezpieczeństwo produktu: opatentowany, automatyczny system reclamping porady stosu sito, uniemożliwiając w ten sposób zakażenia produktu stałą siłę.

● wszystkie ściany i drzwi wyposażone są w wysokiej jakości izolacji; prowadzi to do ogromnej redukcji kondensacji.

● wszystkie części, które mają kontakt z produktem są wykonane ze stali nierdzewnej lub wysokiej jakości poliuretanu (PUR) – bezwzględna sanitacji jest gwarantowana.

●kod poliuretanowa Novapur sito ramki z wkładkami ramce sito ze stali nierdzewnej oferują lepsze warunki sanitarne: drewno, śrub i nakrętek i zaciski są tym samym do przeszłości. Gładkie profile zminimalizować obszarów, gdzie mogą gromadzić się produktu.

Duża pojemność przesiewanie z generacji sita NOVA.

●kod NOVA generacji sita wyróżnia się większym obszarze przesiewanie i optymalne wykorzystanie przestrzeni. To sprawia, że kwadrat plansifter jest zdolny do obsługi najwyższej przepustowości w minimalnej przestrzeni.

●High dynamiczne przyspieszanie zwiększa intensywność ruchu sita, w związku z tym poprawy efektu przesiewanie.

Maksymalna elastyczność dzięki modułowej koncepcji.

●Need określa rozmiar: dzięki jego modułowej, kwadratowy plansifter mogą być stosowane jako dwu-, cztero-, sześcio-, 8 - lub dziesięć komory przesiewacza. W ten sposób jest idealnie wyposażony do przystosowania się do danej sytuacji.

●kod elastyczność wynikająca z unitand #39; s Modułowa koncepcja dostępnego miejsca umożliwia optymalne.


Zapytanie