Jednośrubowa futra zwierząt pasz wytłaczarki

Seria SPHS-D, Karma dla zwierząt futerkowych jednej śruby wytłaczarki jest specjalnie zaprojektowany do wytwarzania paszy aqua, pieścić żywność i pasza dla zwierząt futerkowych, może produkować różne dane techniczne pasz na pelet i jest szczególnie wysoka wydajne w produkcji 3-5mm pływające paszy. Jest szeroko stosowane zakres funkcji i...

Szczegóły produktu

Seria SPHS-D, Karma dla zwierząt futerkowych jednej śruby wytłaczarki jest specjalnie zaprojektowany do wytwarzania paszy aqua, pieścić żywność i pasza dla zwierząt futerkowych, może produkować różne dane techniczne pasz na pelet i jest szczególnie wysoka wydajne w produkcji 3-5mm pływające paszy.


Funkcje

Jest szeroko stosowane zakres i jest dostosowane do różnych procesów produkcyjnych. Śruba jest tulei typu i mogą być wyposażone w wymienne głowy pojedynczy lub podwójny głowy. Można dopasować skręcenie zgodnie z wymaganiami różnych receptur, tak, aby były dostosowane do różnego rodzaju tłoczonego produkcji pasz.


Funkcje:

Zakres zastosowania jest szeroki, nadaje się do różnego rodzaju produkcji rzemiosła. Śruba jest typu tulei, jedno głowy lub mogą być stosowane zamiennie dwugłowicowe; Wyciskania śrub alokacji można dostosować według receptury różnych potrzeb które mogą odpowiadać różnego rodzaju paszy pokarmu, sapiąc i obróbki.DDC odżywka może osiągnąć 10 steam i 6 punkty dostępu cieczy, co zapewnia właściwe kondycjonowanie wstępne materiału.

Potężny przekładni wyposażone w system chłodzenia w obiegu może cierpieć, większy moment obrotowy i wzdłużne.

Jest to kurtka poza korpusem wytłaczarki, do którego steam lub zimnej wody może być wstrzykiwany w celu ogrzania lub schłodzenia dół różnych sekcji wyciąganie skutecznie.

Śrubę jest wykonane z materiału odpornego na wstrząsy nosić specjalne, i jego duży stosunek L/D zapewnia ciągły i stały produkcji różnej wielkości tonącego lub pływające paszy.

Wyposażony w urządzenie do cięcia quick-changeable die, to jest sterowany falownikiem i można dostosować Długość peletów łatwo i szybko.

Optymalne żywienie i wyginając anty. Specjalnej częstotliwości kontroli podajnika zapewnia materiały służące odżywka, sprawnie i czysto. Połączenie między podajnika i odżywka może być regulowany w zależności od układu linii przetwarzania i zrobić przetwarzania bardziej płynnie.


Modelu

MainPower

(KW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Pojemność

(T/h)

SPHS - 145D

75/90/110

1.5

11

5.5

1.0~3.0

SPHS - 175D

132/160/200

1.5

15/18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS - 215D

250/315

2.2

18.5/22

7.5

6.0~12.0

Zapytanie