Pojedyncza Śruba do rozładowania

Wytłaczarki jedno, używany jako melt-fed absolutorium wytłaczarki rozwiązać liczne zadania związane z zawierające podstawowe Dodatki dla LDPE i sopolimery z niższego rzędu do produkcji pelletów. One są szczególnie często używane jako pompy, które budują ciśnienie wymagane do do produkcji pelletów. W porównaniu do innych...

Szczegóły produktu

Wytłaczarki jedno, używany jako melt-fed absolutorium wytłaczarki rozwiązać liczne zadania związane z zawierające podstawowe Dodatki dla LDPE i sopolimery z niższego rzędu do produkcji pelletów. One są szczególnie często używane jako pompy, które budują ciśnienie wymagane do do produkcji pelletów. W porównaniu do innych maszyn, tutaj oferują one przewagę i znacznej przewagi konkurencyjnej za pomocą wyjścia pompy wysokiej o stosunkowo małej mocy strat z ciepła topnienia wykorzystywane.


FDSP absolutorium wytłaczarki charakteryzują się ich

1. prosta i solidna konstrukcja

2. niską potrzebę konserwacji

3. najwyższy moment obrotowy

4. Darmowe, strukturyzacja części procedury

5. lotu głębokość, łatwość ruchu i nachylenie.

Dodatki do stabilizacji można włączyć jednorodnie, wytłaczarki absolutorium i wytłaczarki ramię boczne. Możliwe jest również zrekompensować niepożądane stopu ocieplenia za pomocą baryłkę skuteczne chłodzenie.
Zapytanie