Jednej śruby wytłaczarki do specjalnego żywienia

SPHS - 145D, 175D i 215D jednej śruby wytłaczarki do specjalnego żywienia, to specjalne wytłaczarki szczególności przeznaczone do produkcji różnych aqua paszy, pet feed i paszy dla zwierząt futerkowych. Jest to szczególnie skuteczne, do produkcji 3-5mm pływające aqua paszy. Cechy: Jest szeroko stosowane zakres i jest...

Szczegóły produktu

SPHS - 145D, 175D i 215D jednej śruby wytłaczarki specjalna paszy

Jest to specjalne określonego wytłaczarka przeznaczona do produkcji różnych aqua pasza, Karma dla zwierząt i paszy dla zwierząt futerkowych. Jest to szczególnie skuteczne, do produkcji 3-5mm pływające aqua paszy.Funkcje:

Jest szeroko stosowane zakres i jest dostosowane do różnych procesów produkcyjnych. Śruba jest tulei typu i może być wyposażony w wymienne głowy pojedyncze i podwójne głowy. Można dopasować skręcenie zgodnie z wymaganiami różnych receptur, tak, aby były dostosowane do różnego rodzaju tłoczonego produkcji pasz.

Różnicy prędkości ze stali nierdzewnej stali odżywka ślimakowy, pary mogą być dodawane w 10 punktach dostępu i cieczy mogą być dodawane w punktach dostępu 6, która zapewnia właściwe kondycjonowanie wstępne materiału.

Potężny przekładni wyposażone w system chłodzenia w obiegu może cierpieć, większy moment obrotowy i wzdłużne.
Jest to kurtka poza korpusem wytłaczarki, do którego steam lub zimnej wody może być wstrzykiwany w celu ogrzania lub schłodzenia dół różnych sekcji wyciąganie skutecznie.

Śrubę jest wykonane z materiału odpornego na wstrząsy nosić specjalne, a stosunek jego duży remis zapewnia ciągły i stały produkcji różnych zatopienie lub pływające paszy.

Wyposażony w urządzenie do cięcia quick-changeable die, to jest sterowany falownikiem i można dostosować Długość peletów łatwo i szybko.

Optymalne żywienie i wyginając anty. Specjalnej częstotliwości kontroli podajnika zapewnia materiały służące odżywka, sprawnie i czysto. Połączenie między podajnika i odżywka może być regulowany w zależności od układu linii przetwarzania i zrobić przetwarzania bardziej płynnie.


Modelu

Mainpower(kW)

Feederpower

(KW)

Conditionerpower

(KW)

Cutterpower

(KW)

Capacity(T/h)

SPHS - 145D

75/90/110

1.5

11

5.5

1.0~3.0

SPHS - 175D

132/160/200

1.5

15/18.5

5.5

3.0~7.0

SPHS - 215D

250/315

2.2

18.5/22

7.5

6.0~12.0

Zapytanie