Śruby typu Turner

Śruby typu turner jest głównego nurtu sprzęt używany do produkcji organicznych nawozów sztucznych oraz bio-feed fermentacji, który stosuje się do fermentacji wszystkich materiałów organicznych. Używa struktury fermentacji koryta ziemi, które mogą być zaprojektowane w formie Multi-slot z jednej maszyny...

Szczegóły produktu

Śruby typu turnergłównego nurtu sprzęt służy do produkcji nawozów organicznych i fermentacji bio paszy, która ma zastosowanie do fermentacji wszystkich materiałów organicznych.

Używa struktury fermentacji koryta ziemi, które mogą być zaprojektowane w formie Multi-slot z jednej maszyny, co znacznie zmniejsza inwestycji w urządzenia. Toczenie części można podzielić na śrubę, mieszając i rolki typu z funkcjami wielkie ułożone wysokość, mała powierzchnia, niski jednostkowy koszt fermentacji, nie martwych rogu, wystarczające fermentacji, itp.

FDSP Śruba turnernadaje się dla przedsiębiorstw z rocznej produkcji 0,1-40 dziesięć tysięcy ton fermentacji. W tym samym czasie z Maszyny tokarskie ruchu do przodu lub do tyłu, krętki obraca się odpowiednio, który zrobić materiał organiczny, podnieść od dołu, powrotem klapkę i osiągnąć efekt pełnej wymiany tlenu, chłodzenia i utraty wilgoci.


Zapytanie