Trociny suszarnia z jednym siłownikiem

Trociny suszarnia z jeden cylinder pracy zasadą wtrysku rur i obrót cylindra głównego współpracują ze sobą, gdy trociny w suszarni. Porywczy i złożu materiałów pełni kontakt gorący wiatr i następnie suszenie jest gotowy. Pneumatyczne trociny suszenia maszyny: mokre proszku i...

Szczegóły produktu

Trociny suszarnia z jednym siłownikiemgłówna zasada działania

Wtrysku cylindra rury i obrót współpracują ze sobą, gdy trociny w suszarni. Porywczy i złożu materiałów pełni kontakt gorący wiatr i następnie suszenie jest gotowy.

Suszenia maszyny pneumatyczne trociny:Mokre trociny na pelet, proszek i są stale przekazywane do suszenia Sex przez przenośnik ślimakowy. Podczas wysoka szybkość transmisji i rozrzut spalinowe woda wyparuje, i następnie na pelet, proszek i suche produkty zostały osiągnięte.

Składniki:Nagrzewnica powietrza, podajnik, pneumatyczna suszenia, cyclone separator i Dmuchawa wyciągowa itp.

Klienci mogą wybrać odpowiedni trociny suszarka według danych wyjściowych.


Odpowiedni zakres:

Kompresowane, słomy paliwa, węgiel maszyny, trociny pellet paliwa, skompresowane trociny, rolnictwa i hodowli inżynierii itp i suszenia materiałów rolniczych z celulozy jak słomy kukurydzianej, soja słomy, bawełna słoma, słoma pszenna, sorgo słomy, trociny, wióry, liści ginkgo, liść morwy itp.Dryerstructure obrotowe

Obrotowy korpus, podnoszenia lemiesza, napęd, wspieranie urządzeń i pierścieniem uszczelniającym tworzy suszarka do maszyny.
Cechy:

1. suszenie wysoka siła: wymianę ciepła z gorącym powietrzem można osiągnąć, gdy materiały są obniżyło się w podnoszenie urządzeń suszarni.

2. krótki czas schnięcia.

3. trociny suszarka ma prosta konstrukcja z mniejszą zawód, który może być łatwo obsługiwany i utrzymywany.

4. zdolności przeładunkowe duża i wysoka sprawność.


Zapytanie