Screener obrotowe

Funkcje obrotowe prześwietlającego: 1、Three ruchomych tryby tj obwodowe, eliptyczne i prostoliniowy są łączone, powodując efekt dobry pokaz. 2、Belt zostaje przyjęty do jazdy kadłuba screener. Stronniczości wagi są wyważone i niski poziom hałasu. Wsparcie na końcu kadłuba screener jest...

Szczegóły produktu


Rysy twarzy od screener obrotowe:


1、Three ruchu tryby tj obwodowe, eliptyczne i prostoliniowy są łączone, powodując efekt dobry pokaz.

2、Belt zostaje przyjęty do jazdy kadłuba screener. Stronniczości wagi są wyważone i niski poziom hałasu. Wsparcie na końcu kadłuba screener jest ulepszona obsługa elastycznej bez wibracji.

3、The wzmocnionej bazie zapewnia, że sprzęt będzie działać płynniej. I struktura wiszące mogą być używane w warunkach rzeczywistych witryny tak, aby spełnić wymagania klientów o modernizacji.

4、The ulepszona Lina stalowa struktura pozwala uniknąć noszenia stalowa linka.

5、The przyjęcie jednego organu lub Kopia promocyjna Scalonej obejmuje struktury gwarancje niższej screener obejmuje wagi, silniejsze sztywność i lepsze uszczelnienie.Szczegóły obrazów obrotowy prześwietlającego:Piecyki na pelet obrotowe Screene w fabrycznych

Zasada działania ekranu obrotowe klasyfikacji:
Na ekranie drgań jest napędzany przez dwa silniki wibracyjne. Przy silniki wibracyjne dwa wykonują obrót rezerwy synchronicznie, ekscytujące życie generowane przez ekscentrycznego blok będzie zrekompensować sobie nawzajem w kierunku równoległym do osi silnika i połączyć ze sobą jako wspólne życie. W związku z tym krzywej ruchu ekranu jest liner, jeden. Istnieje jeden kąt kąpieli na powierzchni ekranu względem dwóch osi silnika. Pod wpływem wspólne życie przez ekscytujące życie i życie self grawitacja materiałów będzie rzucił się na skok do przodu wkładki ruchu tak, aby uświadomić sobie materiał badań przesiewowych i klasyfikacji.

Dane modelu

(kw) moc

(t/h)

MashFeed

PelletFeed


1CSeries

MFJH/FFJH80 × 1C

1.5

4-6

5-8

MFJH/FFJH110 × 1C

2.2

6-8

8-10

MFJH/FFJH130 × 1C

4

8-13

10-15

MFJH/FFJH140 × 1C

5.5

12-16

14-18

MFJH/FFJH150 × 1C

5.5

16-18

15-20


Zapytanie