Śrutownica do drewna z młynka do peletek do produkcji pelletu drzewnego

Krótkie wprowadzenie matrycy z pierścieniem Die Ring jest kluczową częścią młyna Ring Die Pellet w dużej skali, produkującej paszę dla zwierząt, granulki drzewne, paszę dla drobiu, paszę dla zwierząt gospodarskich, karmę aqua, granulat biomasy i inne granulki. Jakość dyszy pierścieniowej odgrywa ważną rolę w tworzeniu wysokiej jakości ...

Szczegóły produktu

Krótkie wprowadzenie kostki pierścieniowej

Rdzeń pierścieniowy jest kluczową częścią młyna Ring Die Pellet w dużej peletowni do produkcji paszy dla zwierząt, peletek drzewnych, pasz dla drobiu, paszy dla zwierząt gospodarskich, karmy aqua, peletki biomasy i innych granulek. Jakość dyszy pierścieniowej odgrywa ważną rolę w tworzeniu wysokiej jakości peletów i wysokiej wydajności, a także może zaoszczędzić wiele kosztów utrzymania producentów peletów. LiangYou to niezawodny producent pierścieni pierścieniowych, który może dostarczyć Ci najwyższej jakości matryce pierścieniowe. Możemy dostosować projekt do różnych marek młynów peletowych, takich jak: CPM, Matador, Muyang, Paladin, Promill, Buhler, Zhengchang, Mabrik, Matador, Sogem, Andritz Sprout, Yemmak, itp. Możemy również wykonać według rysunku klienta.

ring die manufaturerZasada działania młyna peletowego

Podstawowa struktura komory granulacyjnej składa się głównie z następujących części: matrycy, rolek, podajnika zgrzebłowego i noży tnących.

QQ 截图 20160719135747.jpg

Po uruchomieniu maszyny silnik elektryczny napędza matrycę pierścieniową, aby się obracać. Rolki obracają się również na własnej osi ze względu na tarcie między nim a matrycą. Za pomocą siły grawitacji i siły odśrodkowej generowanej przez obracanie matrycy pierścieniowej, materiał będzie trwale przymocowany do wewnętrznej powierzchni pierścieniowej matrycy. Skrobaczka do karmienia zapewni ciągłe i równomierne przesuwanie materiału wzdłuż matrycy w celu przygotowania do peletyzacji.

Następnie materiał jest ściskany przez wałek i matrycę, a przy stopniowo rosnącym ciśnieniu gęstość materiału również staje się wyższa. W ten sposób temperatura materiału wzrośnie, co zmiękcza zawartą w nim ligninę i ułatwia jej kształtowanie. W tym czasie materiał jest ściskany w otworach matrycy i kształtowany w małe cylindryczne paski o średnicy 2 - 12 mm (w zależności od wielkości otworów).


Wideo wprowadzenie matrycy pierścieniowej i powłoki walca


Produkty powiązane

Related Products of ring die
Zapytanie