Szybkie otwieranie typu śluzę

Wprowadzenie produktu: model, ten również wspomniany równie szybkiego czyszczenia śluzę, głównie do żywności, przemysłu apteki, które wymaga wysoki standard higieny, również na okoliczność, że materiał często zmieniane w celu uniknięcia zakażenia podczas karmienia i rozładowania. Jest to łatwe dla...

Szczegóły produktu

Informacje o produkcie:

Model ten jest również wspomniany równie szybkiego czyszczenia śluzę, głównie do żywności, przemysłu apteki, które wymaga wysoki standard higieny, również na okoliczność, że materiał często zmieniane w celu uniknięcia zakażenia podczas karmienia i rozładowania. Jest łatwe w obsłudze i szybkie czyszczenie.

Głównie ma, przesuwne typu pręta i szybkie drzwi otwarte typ:

1、Sliding pręt typ: Czyszczenie przed demontażem, luźne śruby uchwytu, pociągnij pokrywę zamykającą maksymalnie wzdłuż prowadnica, wyciągnąć wiosła, przytrzymaj oba końce wiosło przez obie ręce do wycofania. Po oczyszczeniu, dopasowanie wiosła, wcisnąć pokrywę zamykającą, mocno dokręcić śruby uchwytu.

2、Quick drzwi otwarte: luźne stałe śrub i nakrętek, Otwórz pokrywę zamykającą, wyciągnąć wiosła, czyszczenie, wiosła, następstwa, push wiosło i dokręć śruby mocujące pozycji.


Cechy konstrukcji:

1、Precise proces kucia powłoki ciała i główne części, ładny wygląd.

2、rotor może być zdemontowany łatwo, wygodny do czyszczenia.

3、rotor w różne postaci, stosowane zróżnicowane innego specjalnego materiału; łożysko wirnika przyjmuje wielu system ochrony zapewniające wieloletnią eksploatację urządzenia.

4、The części touch z materiału są wykonane z żywności poziomu materiału ze stali, specjalnie polerowany na powierzchni, bardziej wygodne do czyszczenia


Zapytanie