Sapiąc jamy wytłaczarki

Sapiąc jamy cech wytłaczarek: sapiąc jamy wytłaczarki jest zwykle zestaw do łatwego zmieniania i utrzymanie części zamiennych. Celu zwiększenia tarcia siła ścinająca z materiałów i utrzymywać mniej luki ze śrubą, sapiąc jamy ma cylindryczny kształt. Ściana wewnętrzna może być...

Szczegóły produktu

Sapiąc jamy wytłaczarkicechy:

Sapiąc jamy wytłaczarkijest zwykle zestaw do łatwego zmieniania i utrzymanie części zamiennych. Celu zwiększenia tarcia siła ścinająca z materiałów i utrzymywać mniej luki ze śrubą, sapiąc jamy ma cylindryczny kształt. Wewnętrzne ściany można podzielić na proste groove i pochylenia linii śrubowej rowków.

Straight groove sapiąc jamy, znajdujące się w komorze środkowej wytłaczanie maszyny, jest do cięcia i wymieszać.Pochylenia linii śrubowej rowków sapiąc jamy, znajdujące się w paszy wlotu, sprawia, że push materiałów.

Sekcji blisko szablon zaprojektowano z rowkiem helix, tak aby zachować jednolity ciśnienia i wyjściowy materiał. Sapiąc jamy mogą również Kurtki dla pary lub zimnej wody przechodzi. Na komfort pracy miernik temperatury i czujnik ciśnienia zostaje zainstalowana na sapiąc jamy.


Zapytanie