Normalny drobiu żywego inwentarza paszy granulator

1. cechy z normalny drobiu żywego inwentarza paszy granulator zaadoptować aerodynamiczne technologii, obniżenie temperatury w komorze granulacji do około 90° C, dlatego maszyna może pracować również stale. 2. przy użyciu sferoidalnego żeliwa, korpusu maszyny jest bardziej trwały. 3. leczonej przez twardości...

Szczegóły produktu

Rysy twarzy od normalnego drobiu żywego inwentarza paszy granulator

1. przyjmuje technologii aerodynamiczne, obniżenie temperatury w komorze granulacji do około 90° C, dlatego maszyna może pracować również w sposób ciągły.

2. przy użyciu sferoidalnego żeliwa, korpusu maszyny jest bardziej trwały.

3. traktowane przez hartowanie twardość i Frezarka, koła zębate utrzymania wysokiej współosiowość z wałem, zapewniając w ten sposób dobrej wydajności i dużej pojemności niż modele paskowy.

4. dzięki systemowi smarowania można dodać smaru do głównego wału bez konieczności wyłączania maszyny.

5. pierścień rzucone przez ciepła technologii przetwarzania, w ten sposób trwałe życie i produkujących pelety kwalifikowaną.

6. wyposażone w funkcję zaawansowanej kompensacji serpentine sprężyny sprzęgła, który łączy do pelletowania komory z silnika w celu zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności.

7. stały magnes urządzenia można usunąć zanieczyszczeń w procesie granulacji.

8. jednej warstwy stali nierdzewnej odżywka jest używany do poprawy jakości pellets RSS.
Rysunek z wymiaramiGłówne zalety FDSP drobiowy maszyny

1. Wysoka wydajność
Systemu przesyłowego przekładnię zębatą i sprzęgła S kształt sprawiają, że sprawność ponad 97%. W porównaniu z napędzany pasem system, dane wyjściowe można zwiększyć 15-20%.
2. długi czas obsługi.
Silnik Siemens, SKF/NSK łożyska, Niemcy pierścień uszczelniający itd tych części najwyższej jakości naszych maszyna ma długi czas obsługi. Skrzynia biegów ciała jest również przez HT250, który jest wysoce ściernych. Wielu innych producentów przyjąć HT180/HT200.
3. Łatwa obsługa i konserwacja.
Die szybko zmontowane i zdemontowany pierścień jest łatwe do zmiany. To trwa tylko 0,5-1 godziny dla jednego pracownika do zmiany die.Compared pierścień z pionowej pierścienia die maszyny w Chinach, oszczędza dużo więcej czasu.Karmić peletek FDSP paszy, przetwarzanie maszynyModelu

Capacity(t/h)

Power(kW)

Innerdiameterofdie(mm)

Pelletsize(mm)

SZLH25

0.5-2

15/22

250

Φ3-12

SZLH32

2-5

37/45

320

Φ3-12

SZLH35

2-7

55

350

Φ3-12

Zapytanie