Strona główna > Aktualności > Treści

Walcz razem z wirusem! FDSP Return To Work Orderly

Feb 11, 2020


12


W 2020 r. Mieliśmy długie i bolesne święto festiwalu wiosennego, sytuacja nowego zapalenia płuc koronawirusa spowodowanego przez nowego wirusa koronawiru jest dość poważna, ale izolacja wirusa nie może również izolować miłości i naszej wiary w tworzenie lepszego życia i jaśniejszego przyszłość.

11 lutego, przy założeniu i na podstawie odpowiedniej ochrony bezpieczeństwa, FDSP oficjalnie powrócił do naszej pracy! Dołożymy wszelkich starań, aby wygrać wojnę z wirusem, aby osiągnąć stabilny i zdrowy rozwój gospodarczy!

FDSP aktywnie reaguje na wezwanie rządu, przestrzega wymagań i standardów, aby przedsiębiorstwo krajowe mogło wznowić pracę. Aby wzmocnić zapobieganie epidemii i kontrolę nad nią oraz zapewnić bezpieczeństwo całego personelu, firma natychmiast ustanawia grupę roboczą ds. Zapobiegania i kontroli epidemii, każdy członek ma swój własny obowiązek pod jednolitym dowództwem w zakresie zapobiegania, kontroli i zarządzanie epidemią, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i ich rodzin.

Po pierwsze, wzmocnimy nadzór epidemiologiczny i zidentyfikujemy potencjalne zagrożenia

Personel z następującymi warunkami nie może wejść do fabryki:

1. Pracownicy, którzy przebywali w Wuhan i innych obszarach o ograniczonym dostępie w prowincji Hubei podczas świąt wiosennych;

2. Pracownicy mający bliski kontakt z osobami powracającymi z Hubei i Wuhan;

3. Pracownicy, którzy mieli kontakt z potwierdzonymi lub podejrzanymi sprawami;

4. Pracownicy z gorączką, kaszlem, zmęczeniem i innymi objawami;

5. Pracownicy, którzy wracają z innego miasta i nie spełniają 14-dniowego wymogu izolacji.

Po drugie, wzmocnimy zarządzanie podróżami oraz wprowadzimy i opuścimy kontrolę fabryczną

1. Personel musi nosić standardowe maski podczas wchodzenia lub wychodzenia z fabryki. Maski chirurgiczne są zalecane jako pierwszy wybór;

2. Wchodząc do fabryki, stój w odstępie dłuższym niż 1 m, współpracuj z zespołem ds. Zapobiegania epidemii, aby zmierzyć temperaturę, a temperatura wyższa niż 37,3 stopnia nie może wejść do firmy

3. Zachęcaj pracowników do kierowania pojazdem i jazdy do pracy, ogranicz korzystanie z transportu publicznego, aby zmniejszyć ryzyko infekcji.

4. Osoby nienależące do firmy nie mogą wejść do firmy. Jeśli naprawdę muszą wejść do firmy, powinni zgłosić się do działu administracyjnego w celu obsługi.

Po trzecie, wzmocnienie kompleksowej profilaktyki w miejscu pracy

1. Oprócz wody pitnej i posiłków pracownicy muszą nosić maski podczas innych czynności. Nie wolno im usuwać masek bez pozwolenia lub nosić ich niezgodnie z wymaganiami;

2. W godzinach pracy zabrania się grupowania razem i należy zachować bezpieczną odległość;

3. Przed wejściem i wyjściem z biura oraz po przekazaniu dokumentów często myj ręce w czasie odpoczynku, często wentyluj biuro i utrzymuj środowisko w czystości przez 20-30 minut za każdym razem;

4. W okresie zapobiegania epidemii klimatyzatory (w tym klimatyzatory centralne) są surowo zabronione w biurze. Prosimy o ciepło i chroń się przed przeziębieniem.

5. Po pracy odrzucone maski należy umieścić w wyznaczonym miejscu specjalnym firmy;

Po czwarte, Wzmocnij środki kontroli dezynfekcji roślin

1. Przed rozpoczęciem dezynfekcji należy nosić osobistą ochronę: maskę ochronną i rękawiczki jednorazowe

2. Pomieszczenia biurowe (schody, korytarze, przebieralnie, pralnia, toalety) będą codziennie dezynfekowane przed i po pracy.

3. Częstotliwość dezynfekcji pokoju wartowniczego wynosi 3 razy dziennie (rano, w południe i po pracy).

Obecnie produkcja i działanie FDSP wróciło do normy. Możemy zapewnić wszystkie dostępne usługi dla naszego klienta. 1. Konsultacja budowy projektu; 2. Wytyczne dotyczące projektowania procesu; 3. Wsparcie techniczne online; 4. 7 * 24 infolinia serwisowa.

Epidemia jest dowództwem, odpowiedzialność za zapobieganie i kontrolę ponosi. Dzięki wsparciu wszystkich głównych partnerów dla FDSP, jak zawsze, zjednoczyliśmy się, aby walczyć z „epidemią” przed epidemią, wspólnie przezwyciężymy trudności!