Strona główna > Aktualności > Treści

FDSP aktywnie przekazuj darowizny na wsparcie zapobiegania epidemii i kontroli z miłością

Mar 14, 2020

微信图片_20200312135540

Aby odpowiedzieć na krajowy apel dotyczący prac w zakresie zapobiegania i kontroli epidemii, przeprowadzenia zgodnie z ogólnymi wymogami „bądź pewny siebie, bądź na tej samej łodzi, kontroli naukowej, dokładnych pomiarów”, pomóż wygrać bitwę przeciwko COVID-19, FDSP wydało propozycję darowizny „wspólnie przezwyciężyć trudności, czekając na wiosnę” w celu przeciwstawienia się epidemii 2 marca, wzywając spółkę do dobrowolnego przekazania darowizn przez cały personel na wsparcie działań w zakresie zapobiegania epidemii i kontroli nad COVID-19.

Po wydaniu propozycji przewodniczący, dyrektor generalny i zastępca dyrektora generalnego firmy objęli inicjatywę, szefowie departamentów i wszyscy pracownicy zareagowali i dość pozytywnie wzięli udział. Darowizna została przekazana przelewem WeChat. Niektórzy pracownicy bez WeChat powierzyliby kolegom pomoc w darowiznach. Wszyscy pracownicy podjęli konkretne działania w celu pełnego wsparcia prac w zakresie zapobiegania i kontroli epidemii. Do 5 marca firma przekazała 18 600 juanów.

Wszystkie fundusze podczas tej darowizny zostaną wykorzystane na kondolencje pracowników medycznych na pierwszej linii walki z epidemią, kadry oddolnej, policji bezpieczeństwa publicznego i pracowników społecznych, finansujących osoby cierpiące na COVID-19 i których rodziny zmarły z powodu COVID-19, ujednolicony dzięki wkładowi firmy w Liyang Red Cross.

Epidemiczni bezlitosni ludzie kochają, odważą się nieść prawdę. Gdy walka z epidemią COVID-19 wkracza w decydujący etap, wszystkie wiadomości i postępy w zakresie zapobiegania i kontroli epidemii dotykają serca pracowników FDSP i wszyscy oni przyczyniają się do zwycięstwa w walce o zapobieganie epidemii i kontrolę. Ludzie w FDSP zbierają się razem dla „czerwonej władzy” cichymi działaniami i interpretują kulturę „miłości i odpowiedzialności” FDSP.