MZLH (W) pellet Mill

O pierścień Die granulator: MZLH serii biomasę pelet maszyny może służyć do upraw i odpadów leśnych, które zawierają włókna drewniane takie jak powłoki orzechowego, Makuch, rycynowy powłoki, słomy, trociny, fusy, łuski ryżu, słonecznika powłoki, łodygi bawełny, tytoniu pozostałości, musztarda szypułka, bambus...

Szczegóły produktu

O pierścień Die granulator:
MZLH seriibiomasę pelet maszynymogą być wykorzystywane do upraw i odpadów leśnych, które zawierają włókna drewniane takie jak powłoki orzechowego, Makuch, rycynowy powłoki, słomy, trocin, fusy, łuski ryżu, słonecznika powłoki, łodygi bawełny, tytoniu pozostałości, musztarda łodygi, bambus, pozostałości juty, pozostałości liści herbaty, słomy pszenicznej, dłoń powłoki, soja kadłuba, z łupiny orzecha kokosowego, palm jedwabiu, pozostałości leku i tak dalej do łatwopalnych granulki za pośrednictwem formowania na zimno press , może służyć na kominek, kocioł, elektrownie na biomasę i innych pól.Główne elementy maszyny Dokonywanie trociny biomasy

Struktura funkcji:
1. tympellet drzewny Młynprzyjmuje zmiennej częstotliwości i zmiennej prędkości silnika do podawania materiału, jest wyposażony w zabezpieczenia przed przeciążeniem i zewnętrznych, rozładowanie mechanizm.
2. dopasowanedie pierścieńdo osadu młyn jest inny otwór średnicy ɸ8, ɸ10, ɸ12, ɸ14, ɸ6, ɸ16, die pierścień jest wykonany ze stali nierdzewnej (stopu stali), przyjmując międzynarodowe zaawansowane niemiecki pistolet wiertła i technika produkcji obróbki cieplnej amerykański Piec próżniowy, długi okres eksploatacji, płynne produkcji materiału, wysokiej jakości, klienci mogą wybrać według różnych potrzeb.
3. Korzystanie z podajnika zmuszona do zmuszony nadawy do komory granulacji, granulator działa stabilne i o dużej pojemności. 4. przekładnia redukcyjna z aluminium obudowa, o zwartej strukturze, atrakcyjny wygląd i wysoka poprawa wydajności.
5. materiał skrzyni biegów i precyzyjnych otworów transmisji są zapewnione przez technologii odlewania profesjonalne odlewnicze i sprzęt do obróbki CNC.

6. wszystkie przyjęcia przywożonych łożyska i pierścienie uszczelniające, z dłuższą żywotność;
7. zoptymalizować stosunek wielkości i prędkość obrotowa die pierścień i wałem, poprawić produktywność.
8. Międzynarodowy poziom zaawansowany odszkodowania typu węża jak sprężyny sprzęgła, z zalet nowej struktury, CD, sejf, mało niepowodzenie, itp.Szeroki wybór surowca biomasy pellets maszyny:

ItismainlyusedforAgro forestryresidues, suchasstraw, cottonstalk,ricehusk, peanutshell,

bambus,emptyfruitbranch, pulverizedcoalandwastepaperetc.


Parametry techniczne:


Modelu

MZLH420

MZLH520

MZLH680

MZLH780

Capacity(t/h)

0.8-1.2

1.5-1.8

2-2.5

2.5-3.5

Główne silnika Power(kw)

75/90

110/132

160/185

200/220

Podajnik Power(kw)

2.2

3

4

4

Wewnętrzna średnica pierścienia Die(mm)

420

520

680

780

Piecyki na pelet włączonym PMN

6-8

6-8

6-8

6-8

Zapytanie