Suszarnia taśmowa siatki

Krótkie wprowadzenie: stal siatka suszarka jest stosowane jako transportu taśmy, która najlepiej odpowiada regularne lub nieregularne materiały (takie jak węgiel, rudy, tworząc blok, żywności i warzywa itp.). Suszarka taśmowa siatki można z innymi urządzeniami lub samodzielnie. Urządzenie jest powszechnie stosowany dla hutnictwa, budowlane, ceramika...

Szczegóły produktu

Krótkie wprowadzenie:

Siatka stalowa suszarkajest stosowany jako transportu taśmy, która najlepiej odpowiada regularne lub nieregularne materiały (takie jak węgiel, rudy, tworząc blok, żywności i warzywa itp.). Suszarka taśmowa siatki można z innymi urządzeniami lub samodzielnie. Urządzenie jest powszechnie stosowany w metalurgii, budownictwa, ceramiki, nawozów i Chemia przemysłowa Traktatu WE. Jest to również idealne urządzenie do suszenia żywności i warzyw.


Zasady działania:

Suszarka taśmowa siatki jest rodzajem partii i ciągłą produkcję suszarka, ogrzewanie elektryczne, ogrzewanie parą, jako główne ogrzewanie Metoda ogrzewania powietrza. Materiały są wprowadzane na stalowej siatki otworów 12-60 jednolicie. Siatki są shutt lecocked przez bieg, tak, że gorące powietrze przechodzi przez materiałów, podczas gdy steam idzie od wilgoci, usuwanie otworu. Całe urządzenie jest montowane przez kilka standardowych komponentów i w celu zaoszczędzenia miejsca, stosuje się modułowe typu. Normalnie suszarka ma trzy warstwy z dwoma pokojami lub pięciu warstwach z dwoma pokojami i długość jest 6-40m, natomiast szerokość efektywna jest 0,6-3.0 m.


Odpowiedni zakres:

Inżynierii chemicznej, żywności, przemysłu medycznego, budowlane, elektryczne itp, zwłaszcza dla kawałek, pasek i pellet w kształcie materiałów z dobre właściwości oddychające. Dla materiałów wklej pozostałości w formie mogą być suszone po kształcie granulator lub zespół wytłaczarki.


Zalety

1. niski poziom inwestycji, szybko schnący, prędkości i intensywności parowania

2. wysoką wydajność, dużą pojemność i doskonałej jakości

3. znormalizowane produkcji i mogą być zaprojektowane zgodnie z rzeczywista pojemność

4. Aby osiągnąć najlepiej suszenia kwotę powietrza, temperatury, ogrzewanie materiału pobyt czas i prędkość posuwu może być kontrolowane.

5. Konfiguracja urządzenia designable i mycia pasa siatki i materiał system chłodzenia mogą być stosowane.

6. większość powietrza można poddać recyklingowi, co pozwala zaoszczędzić energię.

7. unikatowy powietrza dystrybucji urządzenia umożliwia równomierne rozprowadzenie powietrza i dobrej jakości.

8. steam, przewodzącą ciepło oleju lub paliwa gazowe podgrzewacz mogą być stosowane.


Zapytanie