System kontroli inteligentne pełna automatyzacja granulator

W zależności od pracy stan granulator, karmienie ilość w pełni automatyczne pellet mill i steam ilość dodawana do odżywka, kontrolowanie system ten zapewnia pellet mill pracy w najlepszym stanie cały czas. Praca efektywności, wyjście będzie znacznie się poprawiła, podczas gdy zużycie energii...

Szczegóły produktu

W zależności od pracy stan granulator, karmienie ilość w pełni automatyczne pellet mill i steam ilość dodawana do odżywka, kontrolowanie system ten zapewnia pellet mill pracy w najlepszym stanie cały czas. Praca efektywności, wyjście będzie znacznie się poprawiła, a zużycie energii zmniejsza się. Warunki pracy historia granulator można sprawdzić tak, aby przypominać klienta konserwacji.

Funkcje:

1. poprawa efektywności: pelet wydajności produkcyjnego może być zwiększona przez 5% ~ 26%.

2. oszczędzania energii elektrycznej: do produkcji każdej granulki 1 tonów, 0.8~1.5KW/H mogą być zapisane.

3. bezpiecznej konserwacji: warunki pracy historia granulator można sprawdzić tak, aby przypominać klienta konserwacji.

4. wszystkie dane są wyświetlane w obraz i tekst na 10.4-calowy dotykowy ekran.

5. wyposażony system kontroli komputera zapewnia precyzyjne sterowanie, jak również kompletny zapis danych każdego działania systemu kontroli.

6. pneumatic sterowania zaworu i skutecznie kontrolować ilości pary, zawór odcinający jest dokładne zlokalizowanie, szybkie Włączanie i wyłączanie i trwałe.

7., system ten automatycznie steruje materiał karmienia i Dodawanie steam, stabilizacja temperatury bieżące i materiału.

8. trzy sposoby pracy: automatyczny, ręczny i wył. Do automatycznego sterowania, system jest pełny automatyczny od początku do końca bez interwencji ręcznej. Do pracy ręcznej karmienia i steam można regulować przez potencjometr obrotowy pokrętło, który jest wygodny i szybki. Do wyłączania, steam i karmienia można zatrzymać szybko. Sterowanie ręczne jest na początku, podczas gdy auto sterowania służy stabilnie pracuje.

9. prąd przechodzi automatycznie, aby uniknąć zablokowania. Karmienie i steam Dodawanie automatycznie zostanie zatrzymane, jeśli istnieje żaden materiał. Dla wygody można przechowywać wiele formuł. Urządzenie wibracyjne magazynu jest automatycznie sterowane aby uniknąć klejenia materiału.

Jest on powszechnie stosowany do peletu przygotowywania systemu dla pasz, żywności, chemia, medycyna przemysłowa, obiekty pomocnicze itp mogą być opracowane według różnych branż.


Zapytanie