Przemysłowe grzywny do mielenia

Młyn przemysłowy służy do rozdrabniania surowców przez duże i średnie, zwierząt gospodarskich i aqua paszowe. Może również służyć trawy i apteka szlifowanie. Granulowany surowców, takich jak kukurydza, sorgo, pszenicy, fasoli, itp może być szlifowane. Jakość i dbałość o FDSP szlifowania...

Szczegóły produktu

Młyn przemysłowysłuży do rozdrabniania surowców przez dużych i średnich, zwierząt gospodarskich i aqua młyny paszy. Może również służyć trawy i apteka szlifowanie. Granulowany surowców, takich jak kukurydza, sorgo, pszenicy, fasoli, itp może być szlifowane.


Jakość i dbałość o FDSP szlifowanie milldetail

Industrial Fine Grinding Mills


Hammer projekt i konfiguracja

Projekt jest określana przez obsługi parametrów takich jak prędkość wirnika, mocy silnika, andamp; Otwórz obszar na ekranie. Projektowanie optymalnych młotek zapewnia kontakt z składnik paszy.
Podstawowe życie wMłyn młotkowyjest wpływ, które zwiększa prawdopodobieństwo kolizji między młotem a cel stanowi przewagę w zmniejszenie wielkości cząstek. Ogrom kolizji jest zwiększona poprzez zwiększenie szybkości Młotki.


Wygląd ekranu
Ilość i otwartej przestrzeni hammer mill ekran dotykowy wielkość cząstek i wydajność szlifowania. Ekranie muszą być zaprojektowane, aby zapewnić największą ilość otwartej przestrzeni.
Usuwania materiału o rozmiarze od hammermill jest funkcją projektowanie krytycznego. Właściwego wyjścia z materiału wpływa nie tylko efektywność pracy, ale także wielkość cząstek. Kiedy używany jest poprawny stosunek powierzchni ekranu do koni mechanicznych i właściwa odległość pomiędzy młoty i twarz tęcza jest utrzymywana. Zmniejszenie nadmiernego wielkości jest anty-produktywne. Energii jest marnowana w produkcji ciepła, przepustowość jest ograniczona, powodując cząstek staje się zbyt mały.

Industrial Fine Grinding Mills

Parametry modelu

998-Ⅰ

998-Ⅱ

998-Ⅲ

998-IV

MainShaftSpeed(rpm)

1480

1480

1480

1480

HammerNumber(pc)

48

64

96

112

Power(kW)

55/75

90/110

132/160

200/220/250

Capacity(t/h)

6-11

10-22

15-32

20-50


Zapytanie