Indukcyjny wskaźnik poziomu

Indukcyjny wskaźnik poziomu jest inteligentne urządzenie wykrywania do wykrywania poziomu stanu, który składa się z sondy czujników poziomu i inteligentny kontroler. Inteligentny sterownik wyświetlania i kontroli danych wyjściowych przez stan poziomu postrzegane przez sondę. Zasada działania: sondę...

Szczegóły produktu

Indukcyjny wskaźnik poziomu jest inteligentne urządzenie wykrywania do wykrywania poziomu stanu, który składa się z sondy czujników poziomu i inteligentny kontroler. Inteligentny sterownik wyświetlania i kontroli danych wyjściowych przez stan poziomu postrzegane przez sondę.


Zasada działania:

Czujnik wykrywa zmiany poziomu otaczającego materiały i najnowocześniejsze moduł generuje odpowiednią częstotliwość oscylacji według zmiany. Zostanie przekonwertowany na sygnał analogowy i wejście do procesora komputera. Procesor komputera będzie wyświetlane i kontroli danych wyjściowych według stopnia zmiany poziomu porównując parametry poziomu materiałów przed i po.


Główne cechy i zalety:

1. wykrywania sondy i kontrolera mogą być oddzielone; Może pracować w warunkach, które ma wysoki poziom wibracji.

2. wskaźnik poziomu indukcji jest poziom inteligentnych czujników i jest zupełnie inny od tradycyjnego wskaźnik poziomu z układem przenoszenia mechanicznym systemem.

3. to może służyć do materiałów sypkich, materiałów sypkich, nubby materiał i włóknistego materiału.

4. to jest powszechnie stosowany w zapasów pojemniki proszku, granulatu i nubby materiałów w różnych gałęziach przemysłu, w tym żywności, paszy, chemiczne, metalurgia, ziarna, apteka, itp i przetwarzania sprzętu silosy do produkcji wzorów w wielu gałęziach przemysłu.


Zapytanie