Łuski silosu dostawcą i producentem

Silo łuski użyć płyty ocynkowane spirala ze stali i grubość blachy stalowej zależy od pojemności silosu łuski, oczywiście, można dostosować grubość silosu łuski. Ten łuska stalowa bin jest również używany do przechowywania zboża, ziarna, cemnent i tak dalej. Funkcje z łuski zbiornika 1. Wysoka wytrzymałość:...

Szczegóły produktu

Łuski silosuUżycie ocynkowana płyta spirala ze stali i grubość blachy stalowej zależy od pojemności silosu łuski, oczywiście, można dostosować grubość silosu łuski. Ten łuska stalowa bin jest również używany do przechowywania zboża, ziarna, cemnent i tak dalej.


Rysy twarzy od łuski zbiornika

1. wysoka wytrzymałość: łuski silowall pamięci masowej jest wzmocnione przez pionowe usztywniacz i occluded Śruba belki. Posiada dużą wytrzymałość i dobrą odporność na wiatr, trzęsienie ziemi i śniegu.

2. dobre uszczelnienie funkcja: zaciskanie i zamykania pięciowarstwowa spiralne stalowe płyty zapewnia airproof, więc nasze łuski silocan magazynu używany do przechowywania materiałów budowlanych takich jak cementu, gipsu, popiołów i żużla, a także cieczy.

3. niewielkie obłożenie: najmniejsza odległość pomiędzy łuski siloamounts pamięci masowej do 600mm.

4. krótki cykl budowy: wysokiego poziomu automatyczne budowy w miejscu, należy only5-6 dni do przechowywania 1.000 ton silosu.

5. długą żywotność: 25-30 lat, osiągnięte przez najlepsze połączenie płyty o różnej grubości do silobody przechowywania ziarna.Pomocniczych systemu:

30-15000tonsflat-bottomandhopper-bottomsteelsiloancillarysystemincluding:

1. Czyszczenie/pyłu zbieranie/system pomiaru

2. system podawania

3. system suszenia

4. wskazujące poziom systemu

5. termiczne systemu monitorowania

6. wentylacji

7. cyrkulacja fumigacji

8. Sterowanie

9. stal strukturaDetailedpictures łuski Silo procesu decyzyjnego


Zapytanie