Poziomy obieg suszarka

Obiegu poziome suszarka główne cechy: ciepła naciągnąć komory i gorące powietrze recyklingu jest stosowany do poziome suszarka, krążenie, co zapewnia oszczędność energii i zmniejsza koszty. Styki w wewnętrznej komory z materiałów jest wykonany ze stali nierdzewnej, tak aby zapewnić jakość produktu...

Szczegóły produktu

Poziomy obieg dryermain cechy:

Ciepła naciągnąć komory i gorące powietrze recyklingu jest stosowany do poziome suszarka, krążenie, co zapewnia oszczędność energii i zmniejsza koszty. Styki w wewnętrznej komory z materiałów jest wykonane ze stali nierdzewnej w celu zapewnienia jakości produktu. Wielu pasy płaskie ząbczaste zapobiega łamaniu granulki. Poza tym prędkość taśmy mogą być dostosowane do sterowania suszenia długość. Prądu gorącego powietrza może być dostosowane właściwości materiałów i suszenia wymagania, aby zapewnić najlepszą jakość. System czyszczenia jest stosowany w dolnej części komory do czyszczenia pozostałych proszku i cząstek.Poziomy obieg suszarkajest powszechnie stosowany w leczeniu wysokiego szczebla wytłaczania pellet feed i aqua paszy.

1. międzynarodowe zaawansowana technologia: Swinging zatowarowania urządzenia zapewnia równomierny rozkład materiału i wilgoci.

2. wysokiej masie cząsteczkowej polimeru netto lub ekran ze stali nierdzewnej, perforowane płyty są stosowane przyczyną nie ma materiału kłucie i czystość.

3. unikalne powietrza w kanale: kanał okrągły można zmienić kierunek przepływu w zależności od rzeczywistych potrzeb.

4. wlot i wylot są odpowiednio rozmieszczone na różnych okresów suszenia, które można łatwo dostosować temperaturę i wilgotność powietrza pługa i kontrolować prędkość suszenia. W ten sposób można zapewnić dobrą jakość i wysoki stopień utwardzania.

5. Modułowa struktura: długości i kierunku mogą być montowane swobodnie spełniających różne wymagania. Oczka pasa i ekran płyta ma dwie warstwy (trzy warstwy i więcej można dostosować), podczas gdy szerokość 1.2, 1,8 – 2,4 m może być wybrany. Standardowe komponenty mogą być podłączone zgodnie z klientów wyjście i zawartość wilgoci.

6. suszarka i chłodnicy mogą być łączone i długość można regulować.

7. Czyszczenie Smok jest przystosowany do czynienia z proszku i cząstek.


Odpowiedni zakres

Suszenie (stabilizacji i chłodzenia) pellet, piece i taśmy w kształcie materiałów przemysłu paszy i żywności. Utwardzanie i suszenie problemy wytłaczanych Aqua paszy, normalnej szybkości podawania granulek lub żywności można skutecznie rozwiązać. Końcowe Pellet ma idealna woda opór wydajność i dobry wygląd. gorące powietrze system recyklingu jest energooszczędny, niski koszt i niezawodność.


Technicalparameters

Typu

Handlingcapacity

Dryingarea

Beltwidth

Mainmotorpower

Moisturereducingrate

(t/h)

(m2)

(m)

(KW)

(%)

SHGW120 × 2

2-2.5

20.8

1.2

28

15

SHGW180 × 2

3-4

30.8

1.8

34.45

15

SHGW240 × 2

4-5

40.8

2.4

62.45

15

Zapytanie