Automatyczna drobiowy maszyny mieszalnicze

1. drób miksera feed jest szeroko stosowany w mieszanie zwierząt pasz i nawozów w proszku, granulatu e.c.t .various cieczy mogą być dodawane. Czas na partię mieszania jest zaledwie 30-90 sekund, teraz jest szeroko stosowany w paszy, przemysłu, branży nawozowej, hodowli wodnych produktu, przemysłu chemicznego, wodne...

Szczegóły produktu

1.Drobiowy mikser jest szeroko używany w zwierzęta proszku pasz i nawozów, granulatu e.c.t .various cieczy mogą być dodawane. Czas na partię mieszania jest zaledwie 30-90 sekund, teraz jest szeroko stosowany w paszy, przemysłu, branży nawozowej, hodowli wodnych produktu, przemysłu chemicznego, wodne produktu hodowli, medycyny i tak dalej.

2. drobiowy mikserma na całej długości rozładowania drzwi, zazwyczaj wejście i dołu drzwi wyjściowe są zarówno dwu, drzwi wyjściowe, oba mają ręczne i pneumatyczne typu, zazwyczaj większy niż 1000 Model ogólnie zainstaluje pneumatyczne typu, w ten sposób, nie trzeba wykonywać przez ręczne. Prędkość absolutorium jest szybka i istnieje nie pozostały, ale pneumatyczne typu rozładowania trzeba kupić dodatkowy kompresor.

3. drobiu pasz mixermixing czas jest krótki (30-najwy¿ej 90 sekund/partii). Dodanie czasu wejścia i wyjścia, czas mieszania jest o 10-15 minut na partię (pełny obciążenia pracy), to mix 4-6times na godzinę. Jest wysoki stopień jednorodności (CV jest mniejszy niż 5%)

4. drobiu pasz Mieszalnik ma wiosło podwójne wałki, skuteczności mieszania i równowagi pracy są stali bardzo wysokiej .all, materiałów miksera można zmienić w całości ze stali nierdzewnej lub po prostu stali węglowej, który zostanie zaprojektowany według Twojego mieszania cech materiałów.

5. drobiu pasz wałek Luzujący mikser mieszania równowagi stopnia jest bardzo stabilne, gdy działa, to będzie nie wstrząsać, również lukę pomiędzy wału i zbiornik ciała jest bardzo rozsądne, teraz to zwierzę kanał miksera jest naszych produktów krajowych inspekcji wolna.Szczegóły FDSP 2t/partia zwierząt pasz MieszalnikZapytanie