Skali wagi opakowania

Scale—(gravity) ilościowe opakowania opakowanie ilościowo granulki w paszy treściwej, grube płatki i przemysłu smaru itp. Nadaje się do ilościowych automatycznego pakowania materiałów cząstek i proszku, takich jak ziarna, nasion, nawozów i innych materiałów z mniej wilgoci i dobry...

Szczegóły produktu

Ilościowe opakowania scale—(gravity)

Ilościowo pack granulki w skoncentrowany paszy, grubej zbóż i smar przemysłu itp. Nadaje się do ilościowych automatycznego pakowania materiałów cząstek i proszku, takich jak ziarna, nasion, nawozów i innych materiałów z mniej wilgoci i dobrą płynność.Grawitacja pakowania Opis skali:

Urządzenie jest wykorzystanie materiału grawitacji (free fall) na zasadzie karmienia, pomiary ilościowe opakowania urządzenia ważące. Ilościowych jest formantem dwustopniowy, thicknessfeeding, dobrze paszy jest zmieniana na bunkrze w obszarze przepływu w ten sposób zmiana przepływu ciała do leja zważyć w celu osiągnięcia celów ilościowych kontroli. Zakres pojedyncze lub zmieszane pakowania materiałów ziarnistych.Funkcje

1. importowanych ważenia sterownik z wyświetlaczem dotykowym, ważenie czujnik i pneumatyczne element są stosowane. Skala jest wysoka dokładność i stabilność.

2. ładowania w grawitacji zapewnia wysoką szybkość i dokładność.

3. auto korekcji, alarmujący dla braku materiału i wina źródła samodzielnego diagnozowania.

4. drzwi panelu, uszczelnione worek zakotwiczone i powrót urządzenia należy unikać kurzu i pozostałości. Odpylanie urządzenia interfejs jest zarezerwowany do poprawy środowiska pracy witryny.

5. ze stali nierdzewnej jest stosowany do elementów z materiałami zrobić dłuższą żywotność.


Parametry

Typu

Weighingrange(kg)

Weighingspeed(Bag/h)

Accuracyclass

Installationheight (mm)

SDBLY-ZDSinglescale

20~50

450-540

X(0.2)

3180

SDBLY-ZSdoublescales

20~50

X(0.2)

3180

Zapytanie