Silosy przechowywania dla stali sprzedaż luzem silosu

Wprowadzenie z silosu ziarno: 1. Hopper dno ze stali silo serii jest specjalnie zaprojektowany przez inżynierów seniorów w naszej firmie, z wysokiej jakości płyty ogniowe. 2. Zbiornik kąty mogą być 45° i 60°, wśród których dno stożkowe 60° jest zazwyczaj używany do przechowywania większych osad i proszków materiałów o wysokiej lepkości.

Szczegóły produktu

Wprowadzenie z silosu ziarno:

1. Hopper dno ze stali silo serii jest specjalnie zaprojektowany przez inżynierów seniorów w naszej firmie, z wysokiej jakości płyty ogniowe.

2. Zbiornik kąty mogą być 45° i 60°, wśród których dno stożkowe 60° jest zazwyczaj używany do przechowywania większych osad i proszków materiałów o wysokiej lepkości.

3. wszystkie silosy są precyzyjnie zaprojektowane z wysokiej wytrzymałości, 80 mm x 14 mm niski profil falistej blachy stalowej, ocynkowane normalnie do 275 g/m2.

4. cykl życia silosy mogą przyjść do 30-50 lat, długo. Produkty są zaprojektowane są zgodne z normą krajową GB50322-2001. 5. Hopper dno stalowe silosy zapewniają najlepszą jakość ziarna przechowywania możliwością. Erekcji najpopularniejszych 250t, 500t i 1, 000t silosów jest bardzo proste i zazwyczaj mogą być wypełniane w około 10 dni w silosie.


Zalety FDSP zbiornika ziarna
1. mamy znakomity zespół z ponad 20 wieku11 #39; doświadczenie w budowie silosów.
2. jako jeden z największych firma produkująca silosu wprowadziliśmy ponad 20 zestawów jednostek przetwarzania, i zdolności produkcyjne osiągnie 1 mln ton rocznie.
3. FDSP zawiera projekt pod klucz od konsultacji, design, robót, produkcji, sprzedaży do usługi.
4. cynkowany ogniowo blachy stalowej są wykorzystywane do silosu ciała, i stali ocynkowanej służy również do załatać dach silosu, kaptur, poręczy, otwór do pomiaru temperatury, właz i drabiny do zapewniają długi okres eksploatacji.


Rysy twarzy od zbiornika ziarna
1. wysokiej precyzji:
Nasze silosy zestawu ma międzynarodowe zaawansowane gwarancji sprzętu i technologii.
2. Wysoka Automatyzacja:
Nasze silosy zestawu można osiągnąć wysokiej automatyzacji i mechanizacji, wysoką produktywność, wydajność pracy.
3. szeroki magazynu:
Nasze silosy zestawu ma szeroki magazynu. Pojemność jednego silosu do 15, 000 ton, Pełna funkcjonalność, spełniać wymagania różnych klientów.
4. Łatwa konserwacja:
Nasz zespół w silosach, standard, wymienne i uniwersalny z ocynkowanej blachy stalowej i akcesoria są wygodne dla konserwacji, łatwe do zaktualizowania zdolności lub silosu przenieść.
5. mniej inwestycji:
20-30% mniej kosztów nad prętów betonowych silosów, znacząco oszczędzając inwestycyjnym.


Wyposażenie:

Kukurydza przechowywania ziarna stali Silo System jest szeroko stosowany w Ferma drobiu, ryżu Młyn, Młyn, młyn olej sojowy, żywienia zwierząt, roślin Młyn, browar roślin i tak dalej; Stal System Silo jest używany do przechowywania ziarna (na przykład luzem pszenicy, kukurydzy, ryżu, paddy, sorgo, soi itp.), pasze, nasiona zbóż, z tworzyw sztucznych na pelet, pellet drzewny itp...

Zapytanie