Pojemniki do przechowywania ziarna przemysłu silosu ziarno

Silosu ziarno, również o nazwie ziarna bin, zbiornika ziarna, jest duże ziarna kontenera magazynu. Jak sama nazwa wskazuje, zbiornika ziarna jest używany do przechowywania produktów rolnych dla domowego lub spichlerz dużych projektów. Silosu ziarno jest powszechnie używany do przechowywania ziarna, jak ryż, kukurydza, pszenica, soja...

Szczegóły produktu

Silosy do ziarna, również o nazwiePojemnik na ziarna, zbiornika ziarna,jest duże ziarna kontenera magazynu. Jak sama nazwa wskazuje, zbiornika ziarna jest używany do przechowywania produktów rolnych dla domowego lub spichlerz dużych projektów. Silosu ziarno jest powszechnie używany do przechowywania ziarna jak ryżu, kukurydzy, pszenicy, soja, jęczmień, sorgo, nasiona słonecznika, palmowy, gryka, proso, otręby, groch, fasola, rapeseeds, nasion buraka, orzechowe, nasiona żyta, mąki, paszy, drobne płatki i i innych masowych granulowanych upraw, itp. Przed caculating wielkość stalowego silosu dla ziarna luzem musimy wiedzieć, gęstość ziarna, a następnie nasz inżynier może zaoferować odpowiednie ziarno rozwiązanie pamięci masowej dla klienta.

Zazwyczaj stalowe zbiornika w tym trzy części:dach silosu, Silo ciała, Dno zbiornika.

W różnych konstrukcji inżynier będzie dodać innego systemu, takich jak system wentylacji, precleaning system, układ osuszania ziarna, czujnik poziomu, przenoszenie systemu, pomiar temperatury, itp. Które dopasowane urządzenia zależy od zleceniodawcy jak i osób #39; s rzeczywistych potrzeb i środowisku lokalnym.


Zalety naszych ziarna stali silo:

1.Dobra szczelność, istnieje nie trzeba się martwić o wyciekających przechowywania materiału.

2.Kontrolowanie temperatury, DCS kontroli, każdy rodzaj czujnika, wskaźnik poziomu może być zainstalowany wewnątrz silosu. Mogą być realizowane w czasie rzeczywistym, monitorowanie przez komputer.

3.Doskonała stabilność dzięki systemowi Lipp.

4.Silosy stalowe utrzymać ziarno bezpieczne już.

5.Większą pojemność na znacznie mniejszej powierzchni.

6.Silosy stalowe uniknąć problemy z wilgocią w przypadku deszczu.

7.Łatwiej zwolnić.


Z analizy początkowej lokacji do rozwijania swojego planu magazynowania ziarna niestandardowy do ostatecznego zakończenia projektu,FDSPmoże dostarczyć Państwu profesjonalne rozwiązanie do swoich potrzeb i Maksymalizuj zyski.


Budowy zbiornikaCertyfikaty

Mamy już przeszły ISO9001: 2008 w roku 2014, certyfikat CE w roku 2013 i certyfikat SGS.

Serdecznie zapraszamy Państwa zapytanie i odwiedzić!


PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

7

8

307.68

8

9

452.16

9

10

635.8

10

11

863.5

11

12

1140

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Zapytanie