Dobra szczelność Port przemysł silosy

Szczegóły zdjęcia Silo: diagram przepływu procesu magazynowania stali Silo: zalety FDSP zbiornika: mamy fantastyczny zespół z ponad 20 lat doświadczenia w budowie silosów. Jako jeden z największych firma produkująca silosu, wprowadziliśmy ponad 20 zestawów jednostek, przetwarzania i...

Szczegóły produktu

Szczegóły zdjęcia Silo:Diagram przepływu procesów składowania stali Silo:


Zalety FDSP zbiornika:

  1. Mamy Fantastyczny zespół z ponad 20 lat doświadczenia w budowie silosów.

  2. Jako jeden z największych firma produkująca silosu wprowadziliśmy ponad 20 zestawów jednostek przetwarzania, i zdolności produkcyjne osiągnie 1 mln ton rocznie.

  3. FDSP zawiera projekt pod klucz od konsultacji, design, robót, produkcji, sprzedaży do usługi.

  4. Cynkowane ogniowo blachy stalowej są wykorzystywane do silosu ciała, i stali ocynkowanej służy również do załatać dach silosu, kaptur, poręczy, otwór do pomiaru temperatury, właz i drabiny do zapewniają długi okres eksploatacji.Informacje o firmie FDSP.:

Jiangsu Liangyou International Mechanical Engineering Co., Ltd jest związany z Jiangsu Liangyou Agro Machinery Co., Ltd który ma około 20 lat doświadczenia w wszechstronnego rozwoju i wykorzystania w dziedzinie rolnictwa. Zajmuje powierzchnię 15000 metrów kwadratowych, lokalizowanie w zhongguancun scienceandamp; technologii park przemysłowy w Liyang City w prowincji JiangSu, CHRL.

FDSP sprzedał paszy maszyn i maszyny nawóz w Chinach i eksportowane do Korei, Republika Południowej Afryki, Rosja, Tajwan, Tajlandia, Filipiny, Malezja, Australia, Egipt, Syrii, Nigerii, Etiopii, Indie, Bangladesz, Pakistan Iran itp.Certyfikaty

Nasze produkty minęło CE, SGS certyfikacji i nasza firma jest z certyfikatem ISO9001. Z naszych profesjonalnych doświadczony zespół techniczny mają duże doświadczenie w projektach zagranicznych i zdobył wiele certyfikatów i opatentowana konstrukcja.
Zapytanie