GF seria wysokociśnieniowe Wentylatory promieniowe

Wprowadzenie produktu: Serii GF wysokociśnieniowy wentylator promieniowy jest stosowany głównie do transmisji pneumatyczny mąki produkcji linii, codzienne przetwarzanie pszenicy to 120-300 ton. Podczas procesu projektowania fanów serii GF pokrywamy szeroko zaawansowanej technologii w kraju i za granicą, co związane...

Szczegóły produktu

Informacje o produkcie:

Wentylatory promieniowe serii GF wysokiego ciśnienia jest stosowany głównie do transmisji pneumatyczny mąki produkcji linii, codzienne przetwarzanie pszenicy to 120-300 ton.


Podczas procesu projektowania fanów serii GF szeroko wchłonąć zaawansowanej technologii w kraju i za granicą, co związane z płynów maszyny, Tymczasem stale prowadzone przez uniwersytety, instytuty badawcze ekspertów na proszkowanie systemu, i wreszcie osiągnąć sukces na nim.


Wentylatory serii GF mają zalety, niski poziom hałasu, dobry wygląd, stabilną pracę itp. Objętość powietrza i ciśnienie powietrza może spełniać wymagania zarówno poziome, jak i indukcyjnych typu podajnika ssania, które przynoszą korzyści, elastyczny wybór czy budowa nowej fabryki lub stary młyn transformacji.


Ponadto wentylatory wysokociśnieniowe typu GM mogą być również stosowane transport pneumatyczny i wentylacji wymuszonej w innych obszarach.


Transportowanego gazu musi być nietoksyczny, nieszkodliwe, odporne na korozję i hypergolic z temperaturą nie więcej niż 80 ℃, a stężenie pyłu nie ponad 150mg/m3.


Zapytanie