Pełna automatyzacja mikro skali dawkowania

Mikroelementów automatyczne grupowanie skali jest rodzajem wysokiej technologii inteligentnych urządzeń elektrycznych, który został zaprojektowany dla mikro materiał przemysłowy przetwarzania wsadowego systemu. Proszku, granulek, kawałki i materiałów sypkich w różnych środowiskach, przemysł, to można zrobić następujące prace automatycznie i...

Szczegóły produktu

Mikroelementów automatyczne grupowanie skali jest rodzajem wysokiej technologii inteligentnych urządzeń elektrycznych, który został zaprojektowany dla mikro materiał przemysłowy przetwarzania wsadowego systemu. Proszku, granulek, kawałki i materiałów sypkich w różnych środowiskach, przemysł, to można zrobić następujące prace automatycznie i dokładnie: w pełni automatyczne mikro materiału, w pełni automatyczne tworzenie pakietów wsadowych ilościowych kontrolno -pomiarowy pełni automatyczny transport. Jest stabilny i dokładny, znacznie poprawia mikro materiał przemysłowy przetwarzania wsadowego efektywności i całkowicie unika możliwych błędów popełnianych przez ręczne tworzenie pakietów wsadowych i dumpingu.

Różnych pojemnikach zapasów, przewróceniem zbiornika skali i transport urządzenia są dostępne w zależności od wymagań klientów. I w zależności od ilości dawkowania, skali pojedyncze, podwójne wagi i multi może być potęgowany spełniających różne wymagania.

Funkcje i cechy

1. zgodnie z materiału formuły w komputerze w pełni automatyczne ważenia, dozowania i transportu mogą być wykonane dokładnie.

2. Niedopełnienie przez ręczne tworzenie pakietów wsadowych można dokładnie unikać. Jakość produktu jest więc zagwarantowane.

3. odchylenie jednego materiału dynamicznego przetwarzania wsadowego jest nie więcej niż ±0.03% maksymalnych zdolności produkcyjnych, czyli międzynarodowej zaawansowanej technologii.

4. szybkość dozowania: Tworzenie pakietów wsadowych prędkość pojedynczego materiału można osiągnąć 30kg/28s, na podstawie których świder pakowania jest 110mm i proporcji materiału jest 600 kg/m³, czyli międzynarodowej zaawansowanej technologii.

5. trzypunktowe wiszące systemu jest łatwość montażu, demontażu i konserwacji.

6. specjalne zamówienie dozowania ślimaka jest stosowany do specjalnych materiałów, tak, że dobrą płynność i złe płynności materiały mogą być transportowane efektywnie podczas dozowania.

Mikroelementów w pełni automatyczne grupowanie skali jest szeroko stosowana do paszy, żywności, medycznych, chemicznych przemysłu zrealizować w pełni automatyczne tworzenie pakietów wsadowych i automatyczny transport materiału mikro zacieru i pelet.


Zapytanie