Pływających ryb karmić maszyna w Fdsp

Pływających ryb karmić maszyny do produkcji jest używany do osad z ziarna, soja, zbóż lub innych materiałów. Pelet unosi się na wodzie co najmniej około 12 godzin. Specjalnie dla sektora akwakultury, takich jak ryby, shrimptortoise i inne wodne produktu. Materiały dla...

Szczegóły produktu

Pływających ryb karmić co machineis dokonywania osad z ziarna, soja, zbóż lub innych materiałów. Pelet unosi się na wodzie co najmniej około 12 godzin. Specjalnie dla sektora akwakultury, takich jak ryby, shrimptortoise i inne wodne produktu.


Materiały dla pływających ryb karmić maszyny

Surowce mogą być: kukurydzy, pszenicy, soi, ziarna, kości proszku itp

Uwaga:surowce należy zmielić w zawartości wilgoci surowców 60-80mesh: 13-18%


Superiorities Aqua obrabiarka z osadu

1. wysokiej jakości gotowe granulki: paszy granulator przyjmuje dwie warstwy płaszczem odżywka, więc materiał mogą być w pełni gotowane, spełniających szczególne potrzeby i zapewnić wysoką jakość końcowego wodnego podawania granulek.
2. Wysoka sprawność: Main jazdy przyjmuje precyzyjne elementy przekładni, pojemność może być zwiększona o 20% w porównaniu do pasową i przy niskim zużyciu energii.
3. wysokie granulki kształtowania kursu: międzynarodowe zaawansowane wiosna urządzenia sprzęgającego jest powieść i zwarta konstrukcja, zapewnia granulki kształtowanie Oceń wyższej niż 95%.
4. bezpieczne i łatwe działanie: zabezpieczenie przed przeciążeniem i elektryczny system sterowania, że operacja bezpieczny i łatwy.
5. długa żywotność: wiele die pierścień przysłony do wyboru, doskonałe rzemiosło pierścień die zapewniają długi okres eksploatacji z części kluczGłówne etapy produkcji pasz dla ryb są w następujący sposób:

Proces czyszczeniaMateriały do usunięcia zanieczyszczeń;
SzlifowanieMielenia surowców do sproszkowanej postaci z paszy młotek Młyn
Procesie peletowaniaZrobić sypkim na peletki z ryb karmić pelet maszyny
ChłodzeniaCool ryb karmić granulki z chłodnicy
Proces suszenia.Suche gotowe granulki z suszarka do maszyny
Proces pakowaniaPakowania podawania granulek przez maszynę pakietPływających ryb karmić maszyna pracuje Scence


Zapytanie