Nawóz granulki licznik przepływu chłodnicy

Maszyna ta ma na celu fajne granulki nawozu. To może zmniejszyć temperaturę granulek nawozu. Po proces suszenia, temperatura granulka nawozu jest zbyt wysoka i łatwe zbrylaniu, więc potrzebują używamy chłodnicy do obniżenia temperatury, takie granulki nawozu jest łatwe do przechowywania i transportu. W procesie wybieramy FKLB serii przeciwprądem chłodnicy.

Szczegóły produktu

CoolingProcess:
Thismachine jest przeznaczony do ostygnięcia granulki nawozu. To może zmniejszyć temperaturę granulek nawozu. Po zakończeniu procesu suszenia temperatura granulka nawozu jest zbyt wysoka i łatwe zbrylaniu, więc potrzebują używamy chłodnicy do obniżenia temperatury, takie to nawóz pelletis łatwe do przechowywania i transportu. W procesie wybieramy FKLB seriesCounter przepływu chłodnicy.


Nawóz granulki przeciwprądem chłodnicy
FKLB serii przeciwprądem Coolerand #39; s funkcje jako z posiłkiem:
1. skorzystać z przeciwprądem chłodzenia zasada; spoko wysokiej temp i wysokie moisturepellet, uniknąć chłodzenia szok, kiedy zimne powietrze bezpośrednio skontaktować się z gorących materiałów, w tym przypadku, zapobiec pęknięcia na powierzchni osadu.
2. pneumatyczne lub hydrauliczne, spychając klapa typu rozładowania struktury, bardziej stabilna praca, mniej pozostają.
3. chłodzenia komory przyjmuje typ ośmioboczna, z kontroli okno aroud.
4. buforu bin około przyjmuje kąt łuku, z mniej pozostaje przyjąć zaawansowane górnego i poniżej poziomu naładowania, wysokiej automatyzacji
5. odpowiedni nawóz na pelet chłodzenia.
6. na pelet temperatury po chłodzenia jest mniej niż + 3ºC ~ 5º c temperatury otoczenia.
7. mało energii, szybko operacji

Parametry techniczne:

ModeluFKLB1.5FKLB2.5FKLB4FKLB6FKLB8
CoolingVolume(m³)1.52.54.06.08.0
Capacity(t/h)36101520
Coolingtime(min)Lessthan10-15 min
TemperatureafterCooling(°C)Nothigherthanambienttemperature + 3 ~ 5
Aspiration(m³/min.t)34
PowerofAirlock(kw)0.550.751.11.11.50


Exportcountries nasze maszyny nawóz:
Rosja, Indie, Wietnam, Kazachstan, Mongolia, Pakistan, Iran, Ekwador, middleeast, Oceania, Europa, Ameryka, Tajlandia, Republika Południowej Afryki, Egype andothercountriesandareas.


Profil naszej firmy:
Firma FDSP specjalizuje się produkcji nawozów maszyn, posuwu maszyny, biomasy maszyn i urządzeń silosów. Naszymi głównymi produktami są granulator, młyny, mikser, crumber, cooler, Screener i suszarka i powiązanych części zamienne


Nasze usługi
Szkolenia andamp; Usługi
Możemy mieć zaawansowanych technologii produkcji i zarządzania. Naszych profesjonalnych inżynierów i po sprzedaży grupy produkcji technologii może zaoferować wygodne usługi dla naszych klientów.

Pre-sprzedaży usług: entuzjazm
Dostarczenie planu profaza, proces przepływu projektowania i produkcji sprzętu według specjalne życzenie.
Sprzedaż usług: sługa
Wyślij techników do jobsite do prowadzenia instalacji i regulacji, szkolenia operatorów i wykańczania wyboru i przyjmować razem z Tobą.
Po sprzedaży usługi: wierność
Ustanowienie długoterminowych przyjaźni, będziemy regularnie płacić ponownych odwiedzin klientów.
Ponadto zapewniamy roczną gwarancją do upewnij się, twój maszyna działa konsekwentnie.

Zapytanie