Silosy paszowe przemysłu

Nowoczesny Młyn karmić zwierząt ma zazwyczaj pojemność ogromny przetwarzania na ziarna luzem szczególnie kukurydzy, soi. To będzie ciężka praca dla eksploatacji takiego materiału luzem w tonach przez człowieka power, tym samym głębokie pragnienie ziarna luzem auto systemu Młyn pasz, która jest wielkości pamięci masowej obsługi systemów silosowych...

Szczegóły produktu

Nowoczesny Młyn karmić zwierząt ma zazwyczaj pojemność ogromny przetwarzania na ziarna luzem szczególnie kukurydzy, soi. To będzie ciężka praca dla eksploatacji takiego materiału luzem w tonach przez człowieka power, tym samym głębokie pragnienie ziarna luzem auto systemu Młyn pasz, która jest system silo przechowywania luzem na Młyn pasz, obsługi i również mogą być stosowane w Młynie dla kukurydzy i pszenicy, olejarni i innych przemysłowych.Nasze luzem pojemnik dla zwierząt Gniatarki karm zwykle dostarczane wraz z Młyn pasz i zaprojektowane razem.

W Młyn pasz, paszę dla zwierząt gospodarskich są często przechowywane w wąskie betonu silos do 20 metrów wysokości. Napełnianie silosów generuje dużo kurzu. Na dole z silosów przenośniki ślimakowe absolutorium paszę. Aby uniknąć bezczynności systemem przenośników lub nadmiernego napełnienia silosów, pomiar poziomu jest wymagane.

Silosy o różnych pojemnościach do przechowywania pasz produkowanych przez FDSP: ocynkowana rama, możliwość załadunku pneumatyczne, wyświetlanie okna.


Kilka typów wymiarów dla różnych potrzeb.

Łatwe wylot paszy.

Bez klejenia.

Pasza jest świeże.

Silosy z centrum central lub decenter.

Drabinka z bezpieczeństwa ogrodzenia.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Zapytanie