Silosy paszowe przemysłu

Szczegóły produktu

Nowoczesny Młyn karmić zwierząt ma zazwyczaj pojemność ogromny przetwarzania na ziarna luzem szczególnie kukurydzy, soi. To będzie ciężka praca dla eksploatacji takiego materiału luzem w tonach przez człowieka power, tym samym głębokie pragnienie ziarna luzem auto systemu Młyn pasz, która jest system silo przechowywania luzem na Młyn pasz, obsługi i również mogą być stosowane w Młynie dla kukurydzy i pszenicy, olejarni i innych przemysłowych.Nasze luzem pojemnik dla zwierząt Gniatarki karm zwykle dostarczane wraz z Młyn pasz i zaprojektowane razem.

W Młyn pasz, paszę dla zwierząt gospodarskich są często przechowywane w wąskie betonu silos do 20 metrów wysokości. Napełnianie silosów generuje dużo kurzu. Na dole z silosów przenośniki ślimakowe absolutorium paszę. Aby uniknąć bezczynności systemem przenośników lub nadmiernego napełnienia silosów, pomiar poziomu jest wymagane.

Silosy o różnych pojemnościach do przechowywania pasz produkowanych przez FDSP: ocynkowana rama, możliwość załadunku pneumatyczne, wyświetlanie okna.


Kilka typów wymiarów dla różnych potrzeb.

Łatwe wylot paszy.

Bez klejenia.

Pasza jest świeże.

Silosy z centrum central lub decenter.

Drabinka z bezpieczeństwa ogrodzenia.PartsSiloSizes

Diameter(m)

Height(m)

Volume(m³)

4

6

75.36

5

7

137.34

6

8

226.08

7

9

346.14

8

10

502.4

WecanalsoProvideotherlargesizesaccordingtoclient'srequirements

Zapytanie