System suszenia

Suszenia systemu system suszenia silosu FDSP szeroko stosowane w paddy, kukurydzy, rzepaku, soi, pszenicy, sorgo, orzeszki ziemne, orzechy betel i innych sypkich ziarna, opady stawka 2-30%, poprawa jakości materiału po wysuszeniu. FDSP zapewnia różnego rodzaju sprzęt suszenia, takich jak suszarki do procesu...

Szczegóły produktu

System suszenia

System suszenia FDSP Siloszeroko stosowany w paddy, kukurydzy, rzepaku, soi, pszenicy, sorgo, orzeszki ziemne, orzechy betel i innych sypkich ziarna, opady stawka 2-30%, poprawa jakości materiału po wysuszeniu.

FDSP zapewnia różnego rodzaju sprzęt suszenia, takich jak proces Suszarnie, suszarnie wieża, bębna suszarki, Mobilne suszarnie, suszarnie rolkowe i tak dalej. FDSP zapewnia kompletny system suszenia, obejmujące odbiór surowca, czyszczenia, suszenia, przechowywania, a takżesystem sterowania. System suszenia można dostosować zgodnie z różnych potrzeb, pola, źródeł ciepła, warunków zewnętrznych, itp. FDSP zapewnia również, że projekt pod klucz usługi uwzględnione montaż, uruchomienie i usługi po sprzedaży.


Główna technika suszenia systemu obejmują:

(1) Suszarki do procesu

Suszarki do procesu nadają się do dużej ilości ziarna suszenia, oferuje dużą pojemność, wysoka, suszenie, wydajność, niskie zużycie energii i 24 godzin ciągłej pracy. Maksymalna pojemność może być 250 ton na godzinę, czyli około 6000 ton na dobę i mogą zaspokoić potrzeby suszenia żywności na dużą skalę przetwarzania fabryk, roślin oleistych i centrach obrotów magazynowych, gospodarstwa rolne itp.

(2) Suszarki do wieży

Suszarki do wieży nadają się do centrach obrotów magazynowych do celów bezpiecznego składowania, featuring modułowej instalacji, proste struktury systemu, niski koszt i działa w sprzyjających warunkach pogodowych.

(3) mobilne Suszarnie

Mobilne suszarnie nadają się do suszenia produktów o małej objętości na skraju pola, oferuje mobilność, łatwość obsługi, gospodarki i wygody.

(4) Suszarnie rolkowe

Suszarnie rolkowe nadają się do suszenia produktów chemicznych.


Zapytanie