Suszarka z 3 rolek

Cechy charakterystyczne suszarni z 3 rolek: suszarnia składa się z trzech rolek, wałek wewnętrzny, środkowy wałeczkowych i zewnętrzne wałek. Każda rolka ma czas przewodnik o specjalnym kształcie. W obszarze siły obrotowej z rolki i ssania życie od gorący wiatr, materiały przepływ wzdłuż ręki Przewodnik do rolek i...

Szczegóły produktu

Cechy charakterystyczne suszarni z trzech rolek:

Suszarnia składa się z trzech rolek, wałek wewnętrzny, środkowy wałeczkowych i zewnętrzne wałek. Każda rolka ma czas przewodnik o specjalnym kształcie. Pod siły obrotowej z rolki i ssania życie od gorący wiatr, przepływ materiałów wzdłuż ręki Przewodnik do rolek i uzyskać pełne ciepła w trzech rolek. Gorący wiatr temperatury jest automatyczne, aby upewnić się, że zawierające wilgoć jest jednolita cały czas. Godziwej bieżącego suszenia sprawia, że gorący wiatr wysoka temperatura styku z mokrego materiału przy wejściu. Ciepło absorbowane jest przez odparowanie wody. Następnie woda zmniejsza się stale, gdy temperatura spada, co sprawia, że temperatury materiału nie przekracza jego zakres łożysk, tak, aby zapewnić dobrą jakość materiałów suszonych.


★Dried materiały są dobrej jakości. Suszarnia składa się z trzech rolek, co sprawia, że wymiana pełne ciepła i zawartości wody jednolite.

★Fair bieżącego suszenia sprawia, że gorący wiatr wysoka temperatura styku z mokrego materiału przy wejściu. Ciepło absorbowane jest przez odparowanie wody. Temperatury materiału nie przekracza jego zakres łożysk, tak, aby zapewnić dobrą jakość materiałów suszonych.

★Complete wyposażenie: zestaw anty-płomień i przeciwwybuchowe urządzenie jest wyposażone w suszarki. Wypadku płomień zjawiska mogą być usunięte bez zatrzymania maszyny.

★Low koszt: technologie teraz Szybkoschnące wysokiej temperatury i cyrkulacji gorącego powietrza sprawiają, że efektywność osuszania wyższe niż normalne suszarki przez 30 ~ 40%. W rezultacie koszty suszenia został znacznie skrócony.

★Multi funkcjonalne: oprócz alkoholu lees, innych materiałów, Płatek, pellet i kształt mięśniaki mogą być suszone, jak liście, warzywa, leki ziołowe, Mieszanka nawozowa, trociny, Kiełki kukurydzy i koi sok itp.


Zapytanie