Z tłumieniem drgań obrotowych typu wskaźnik poziomu

Podłączając kolei typu wskaźnik poziomu (utrudniając wskaźnik poziomu) jest powszechnie stosowany do nowoczesnego przemysłu i pamięci masowej, mające na celu monitorowanie i kontrolowanie na pelet, proszek i materiałów w kontenerze. W porównaniu z przestarzałe produkty, ten wskaźnik poziomu ma zaawansowaną technologię, rozsądne...

Szczegóły produktu

Podłączając kolei typu wskaźnik poziomu (utrudniając wskaźnik poziomu) jest powszechnie stosowany do nowoczesnego przemysłu i pamięci masowej, mające na celu monitorowanie i kontrolowanie na pelet, proszek i materiałów w kontenerze. W porównaniu z przestarzałe produkty, ten wskaźnik poziomu ma zaawansowanych technologii, rozsądnym budowy, niezawodność, łatwość konserwacji i wysoki koszt wydajności itp.

Funkcje:

1. zastępuje tradycyjny bieg układem jezdnym.

2. dłuższą żywotność. GDLWDZ serii podłączenie sondy poziomu typu kolej ma 18 miesięcy gwarancji, a tradycyjne bezpośrednie sondy poziomu ma 12 miesięcy.

3. odpowiedni do poziomu detekcji materiału zacieru, pellet i materiał dobrze bloku.

4. istotny poziom mogą być wyświetlane w niektórych punktach.

5. Inteligentne wykrywanie

6. można nie tylko Pokaż poziom materiału, ale również kontrolować urządzenie.

7. nie ogranicza się do ograniczeń środowiska, silny anty zagłuszanie wydajność i niezawodne reaktywność.

Powszechnie stosowane do zapasów pojemniki dla proszku, granulek, czysty blok materiałów i innych materiałach w zboża, pasz i przemysłu spożywczego itp.


Zapytanie