Counterflow chłodnica

Przeciwprądowy chłodnica zasady: zasada chłodnica przeciwprądem jest przyjęte do ostygnięcia granulatu z wysoką temperaturę i wilgoć. Gorące powietrze dotyka granulki gorące i chłodne powietrze dotyka fajne granulki, tak aby uniknąć pęknięcia powierzchni osadu spowodowane przez nagłe chłodzenia produkowane przez bezpośrednie dotknięcie między...

Szczegóły produktu

Przeciwprądem chłodnica zasada:

Zasadą chłodnica przeciwprądem jest przyjęte do ostygnięcia granulatu z wysoką temperaturę i wilgoć. Gorące powietrze dotyka granulki gorące i chłodne powietrze dotyka fajne granulki, tak aby uniknąć pęknięcia powierzchni osadu spowodowane przez nagłe chłodzenia produkowane przez bezpośrednie dotknięcie między chłodne powietrze i gorące granulki. W tym samym czasie śluzę jest używany do podawania i miejsca wlotu powietrza, które są większe, w związku z tym można uzyskać lepsze chłodzenie efekty.

Po procesie granulacji, temperatura podawania peletu jest około 60-80 stopni, a wilgotność drewna osadu jest około 15%, więc potrzebują używamy chłodnicy do zmniejszenia około 3-4% wilgoci, takie to pellet drzewny jest łatwy do przechowywania. W procesie musimy wybraćFDSP SKLN serii przeciwprądem chłodnicy.


Funkcjeprzeciwprądowy chłodnicy

1. po schłodzeniu granulki temperatura nie przekracza temperatury pokojowej 3-5° C.

2. Struktura absolutorium slajdów Brama działa stabilnie i bezproblemowo.

3. unikalne slajdów absolutorium drzwi struktury.

4. nadaje się do chłodzenia wiele granulek materiału.

5. niskie zużycie energii, łatwo operacji.Zaletyprzeciwprądowy chłodnicy

1. może uniknąć pękania oziębiania powierzchni osadu. To również uniknąć wilgoci core i ciepła są trudne do dystrybucji i granulki są delikatne w czas chłodzenia i innych wad, które są zazwyczaj spowodowane przez pionowe chłodnicy.

2. urządzenie posiada funkcję o dużej pojemności, dobry efekt chłodzenia, wysoki stopień automatyzacji, niski poziom hałasu, łatwą konserwację.


Modelu

SKLN1.5

SKLN2.5

SKLN4

SKLN6

SKLN8

Volume(m³)

1.5

2.5

4

6

8

Capacity(t/h)

3

6

10

15

20

Coolingtime(min)

NotLessthan10-15 min

TemperatureafterCooling

Nothigherthanambienttemperature + 3-5° C

Aspiration(m³/min.t)

34

Power(kW)

0.75

1.1

1.5

1.5

1.5

PowerofAirlock(kw)

0.55

0.75

1.1

1.1

1.5

Zapytanie