Ciągłe ziarna

Ciągłe ziarna suszarnia wprowadzenie: Full ciągłego suszenia teorii jest stosowane dla ciągłe suszarnia. Ziarna przepływu w wieży przez podajnik na górze maszyna suszenia, a następnie przepływu ziarna kolumna powoli grawitacyjnie. Ziarna są suszone przez dmuchawy gorącego powietrza, a następnie chłodzony przez...

Szczegóły produktu

Ciągła suszarniaWprowadzenie:

Pełne ciągłego suszenia teorii jest stosowany dla ciągłe suszarnia. Ziarna przepływu do wieży przez podajnik na szczyt odsuszenia maszyny, a następnie przepływu ziarna kolumna powoli grawitacyjnie. Ziarna są suszone przez dmuchawy gorącego powietrza, a następnie chłodzony przez dmuchawy zimnego powietrza poniżej maszyny i w końcu odprowadzane przez dolnej części suszarni.


Ciągłe ziarna suszarnia cleczniczego:

1. duże wyjście, wysoką wydajność, niskie zużycie energii z ciągłej pracy 24 godziny, który jest stosowany do dużej pojemności suszenia, spełniające wymogi suszenia zbóż dużego przetwarzania roślin, farmy, smar roślin i centrum obroty magazynowe itp.

2. kolumnie ziarna suszenia maszyny są zmontowane z siatki z drutu ze stali wysokowęglowej, ocynkowane płyty perforowane i spryskać Kątownik stalowy, który osiąga efekt najlepiej suszenia i dłuższą żywotność.

3.Variable prędkość rolki absolutorium jest stosowany w dolnej części suszarni, który kontroluje prędkość przepływu ziarna w kolumnie ziarna. Rozładowywanie prędkości, temperatury i wilgotności w czasie rzeczywistym są kontrolowane przez wystrzelenie rolki. Jego punkt szczypta, eliminując projekt można skutecznie zapobiegać materiałów zgniecenia. Przeładunku maszyny można intensywnie wymieszać ziarna, który zapewnia materiały bardziej równomiernie podgrzewany.


Zalety maszyny suszarnia ziarna:

1. niska temperatura:

Według różnych ziaren klientów można regulować temperaturę suszenia. Niska temperatura technologia chroni ziarna przed uszkodzeniem.

2. duży powietrza:

Super duże Dmuchawa wyciągowa jest stosowana. Wentylatory promieniowe, niski poziom hałasu i anty Przeciążenie działa stale bez wibracji. Model uruchamiania niską zapewnia równomiernie dmuchanie i długo pracy życia.

3. niskie koszty inwestycji:

Źródeł ciepła Multi są stosowane jak steam, gaz ziemny, olej opałowy lub łuski ryżu itp, w której temperatura może być dokładnie kontrolowane, tak, aby zapewnić jakość ziarna. Ponadto użycie wysokiej ciepła zmniejsza koszty suszenia. Technologia ciągłego przetwarzania zapewnia o dużej pojemności i wysokiej wydajności, co zmniejsza zużycie energii.

4. długa żywotność:

Ciągła suszarnia jest przeznaczona dla odkryty styl bez konieczności budowania warsztatu. Stalowej ocynkowanej jest stosowane dla powietrza netto i główne części. Cała maszyna ma dobry wygląd i uszczelnienia, jak również długą żywotność i może pracować cały dzień na zewnątrz w każdych warunkach.

5. prosta obsługa:

System sterowania PLC dotykowy ekran można wyświetlać i kontrolować parametry eksploatacji sprzętu, parametrów spalania palnika i parametrów suszenia ziarna itp. Komputerowy system kontroli jest łatwe i humanizowane, który ma funkcje, takie jak niepokojące, zdalne sterowanie, auto diagnoza, problemy usuwania itp.

6. niskie koszty utrzymania:

Materiały i części zamienne stosowane do suszarki są trwałe z niską awaryjność. Łatwa w rozstanie bolt stosuje się do suszarka do połączenia powłoki, które są mocne i trwałe. Wszystkie elektryczne systemu i komponentów jest zgodny z normą NEMA.


Zapytanie