Zamkniętego rowkowane Roller powłoki

FDSP można produkować walec muszli inny rozmiar i wygląd zgodnie z wymaganiami lub rysunków lub próbek. Rolka powłoki, powszechnie znany jako walec, jest jednym z głównych części granulator. Pellet mill roller powłoki może służyć do przetwarzania różnych biopaliwo pelet, zwierząt paszy i...

Szczegóły produktu

FDSP możnaprodukcji walcówinny rozmiar i wygląd zgodnie z wymaganiami lub rysunków lub próbek. Rolka powłoki, powszechnie znany jako walec, jest jednym zGłówne części granulator. Pellet mill roller powłoki może służyć do przetwarzania różnych biopaliwo pelet, paszy dla zwierząt i innych granulki.Zamkniętego rowkowana rolka shelldescription:

Pellet mill roller powłokijest wykonany z odpornego na zużycie stali z obróbką cieplną nawęglanie, nawet twardość i trwałość.

Pellet mill maszyna roller powłokidzieli się na zęba za pomocą typu, ząb nie przez typ i typu pass. Toczenia elementów, takich jak wewnętrzna wału mimośrodowego są dokładne wymiary, ułatwiające dostosowanie przestrzeni przez klientów między rolki idie pierścieńzależności od wymagań produkcji.

Powłoki wałkajest również charakteryzuje łatwość montażu i wymiany.Powiadomienia:

  1. Wybierz odpowiednio poprawnie die otwór sprężania

  2. Prawidłowo wyregulować luz roboczy między pierścień die i rolki, od 0,1 do 0,3 nadaje. (po włączeniu nowy granulator roller, napędzany przez pierścień die, coraz w stan prerunning, ale nie obrotowe.)

  3. Nowego ringu die powinna odpowiadać nowe rolki do korzystania. Wałek łączący z die pierścień musi być luźne w przedniej i mocno w tył. Gdy obie strony rolki pojawiają się ostre rogi, powinno być terminowe używane ręcznie Szlifierka do tępych część kołnierza, tak, aby mieć dobre połączenie z rolki i pierścień umrzeć.

  4. Przed surowca podawany doPellet mill maszyny, precleaning i magnetycznej separacji leczenia jest konieczne w celu zminimalizowania zanieczyszczeń żelaza dostania się do otworów die. Regularne sprawdzanie otworów die jest również niezbędne, aby zobaczyć, czy die jest zablokowany i odpowiednio oczyścić otwór zablokowany umrzeć.

  5. Jeśli deformację stanie się pierścień die przewodnie stożka materiałowego otworu, co powoduje kurczenie się otwór, to musi zostać naprawiona. Podczas naprawy, zwrócić uwagę że pierścień die powierzchni najniższa wysokość wewnętrzna musi być wyższa od dołu przekroczenia zakresu roboczego groove 2mm. Ponadto wału mimośrodowego, dostosowanie musi umożliwia dodatkową, w przeciwnym razie należy ociera pierścień umrzeć.


Zapytanie