Strona główna > Pytanie klienta

FAQ

1.Gdzie idziesz, aby kupić dobrej jakości pellet drzewny w Chinach.

Obecnie wielu zagranicznych importerów ma zamieszanie w obliczu setek i tysięcy chińskich dostawców maszyn do pelletu drzewnego ze źródeł B2B lub Google. Geograficznie, najlepsi dostawcy maszyn do pelletu drzewnego koncentrują się w południowo-wschodniej części Chin, ta Geografia przedstawia:

1. Najwyższy poziom rozwoju gospodarki w Chinach, a mianowicie najbogatsze miejsce w Chinach.

2. Mając najwyższy standard produkcji,

3. Ogromne inwestycje w badania i rozwój na rzecz zrównoważonego rozwoju,

4.Najlepsi eksperci i pracownicy zawodów, najlepsze obrabiarki.

Udaj się więc do południowo-wschodniej części Chin, aby znaleźć wykwalifikowanego dostawcę maszyn do pelletu drzewnego.

2.Jak wybrać wykwalifikowanego dostawcę pelletu drzewnego w południowo-wschodniej części Chin.

Wskazówki:

1. Gdy sprzęt dostawców osiągnie ten sam poziom, najbardziej porównywalną częścią jest oprogramowanie wraz z zarządzanie, kredyt, kultura, wartość. Przetestuj oprogramowanie dostawców przed rozpoczęciem działalności.

2. Widzisz, wierząc, staraj się unikać transakcji z nieznajomym handlowcem w przypadku oszustwa. Skontaktuj się z dostawcą, jeśli możesz.

3.Dobra firma zawsze zatrudnia najlepszego menedżera sprzedaży, dobry menedżer sprzedaży oznacza pełną komunikację, pełne zrozumienie, pełne wsparcie i zawsze daje dobre rozwiązania w każdej chwili, aby rozwiązać problemy klienta.

3 、 PODSTAWOWE ZASADY PRAWIDŁOWEGO STOSOWANIA DIES

Upewnij się, że rolki są odpowiednio wyregulowane: odległość walca do matrycy musi wynosić około 2 mm-0,3 mm. Złe ustawienie rolek może powodować kontakt między rolkami a matrycą. Może to spowodować „przewrócenie” otworu matrycy - deformację i częściowe zablokowanie otworów.

Nowa kość wymaga okresu rozruchu. Rozpocznij nową kostkę stopniowo, przynajmniej przez pierwsze 20-40 minut, więc powoli się rozgrzeją. W przypadku napotkania problemów podczas rozruchu, należy uruchomić matrycę przez 20-40 minut z mieszanką otrębów i oleju (2%). Po zakończeniu produkcji zatrzymaj kostkę dopiero po uruchomieniu jej na owsie lub kukurydzy.

Podczas wymiany matryc dokładnie sprawdź stan powierzchni matrycy i systemu mocowania (tj. Kołnierza, zacisku lub pierścienia ślizgowego). Uwaga: jeśli kość nie jest właściwie zamocowana, może się złamać.

Pierścień zaciskający matrycę należy sprawdzać za każdym razem, gdy nowa maszyna jest montowana na maszynie, szczególnie w przypadku matryc z dużymi kołnierzami. Doświadczenie pokazuje, że większość złamanych matryc jest spowodowana zużytymi lub uszkodzonymi pierścieniami zaciskowymi. Matryce pracujące z uszkodzonym pierścieniem mocującym mogą wytwarzać silne wibracje, złamane matryce i skrócić żywotność matrycy.