Korytko kablowe

Siatkowe korytka kablowego mamy Niemcy typ siatki korytka kablowego, francuski typ wysokà i kosz typ wysokà. Ponadto możemy dostosować różne rodzaje wysokà, drabinki drabinki kablowej i drabinki kablowej sposób kabel zależeć na życzenie klienta. Otwarta struktura wysokà umożliwia...

Szczegóły produktu

Wysokà

Mamy Niemcy typ siatki korytka kablowego, francuski typ wysokà i kosz typ wysokà. Ponadto możemy dostosować różne rodzaje wysokà, drabinki drabinki kablowej i drabinki kablowej sposób kabel zależeć na życzenie klienta.

Otwarta struktura wysokà umożliwia maksymalną wentylację i odprowadzanie ciepła kabla, podobnie jak montowane w powietrzu. Ciepło nie zbierze razem, więc może zmniejszyć zużycie energii i optymalizacji wydajności kabla. Otwarta struktura może uniknąć zbierania wody, kurzu i zanieczyszczenia, aby zapobiec bakterie hodowli łatwo. To jest czystsze i może zmniejszyć ryzyko pożaru lub innych zagrożeń.

Wszystkie części specjalne okazuje, nadproża sposoby trzy, cztery sposoby, itd., będą przetwarzane przez proste Taca na miejscu i nie trzeba być gotowym w fabryce. Może zaoszczędzić czas i drogich kosztów dostosowywania i zakończyć projekt prędzej.

Wysokà ma szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym ropy naftowej, chemiczne, stal, żywności i napojów, bankowość, transportu, Biuro, sala komputerowa i inne. To coraz bardziej cieszyć się przychylność klientów krajowych i zagranicznych.

Obróbka powierzchniowa: galwaniczne, ocynkowanej, cynk nikiel, powłoką dacromet, ocynk Ogniowy (cynkowania ogniowego), pasywacja, elektrolityczne polerowanie.


Korytko kablowe prosto koryta

Dane techniczne: Specyfikacje można dostosować zależy od projektu.

Proces produkcji: komputerowego projektowania, produkcji mechanicznej i formowane;

Cynkowanie ogniowe obróbki powierzchni.


Funkcje:

To funkcje elastyczny montaż, szybka instalacja, łatwa konserwacja i jest szeroko stosowany w sterowanie elektryczne dystrybucji kabli i przewodów w okopach kryty, odkryty, kabel, tuneli i innych maszyn.


Zapytanie