Biomasy suszarka

Około trzy warstwy bębna suszarki: 3 kanałowe suszarka jest nowo opracowany rodzaju suszarka z unikalną zasadą w połączeniu z zasady obrotowe bębna suszarki z inklinacji i osuszacza powietrza. Zmienia on gruby obrotowe bębna suszarki i nieporęczne powietrza suszarki, z zalet małe rozmiary, wysoka odporność termiczna...

Szczegóły produktu

Suszarki bębnowe o trzech warstw:
Suszarka 3 kanałowejest nowo opracowany rodzaju suszarni z unikalną zasadą w połączeniu z zasadyBęben obrotowy suszarkaz kąt kąpieli i osuszacza powietrza. Zmienia on gruby obrotowe bębna suszarki i nieporęczne powietrza suszarki, z zalet małe rozmiary, wysoka sprawność, lekki, szerokie zastosowanie, elastyczne temperatury, również szeroko dostosowane do wszelkiego rodzaju proszku, blok, arkusz materiału, takich jak trociny, rudy piasku, pudru mineralnego, rudy żelaza, itp.


Zasada konstrukcji:
Technologia 3 kanałowe bębna suszarki przyszedł z Niemiec najwcześniej, składa się z trzech koncentrycznych kół bębna, trociny przepływy materiałowe w wewnętrznym bębnie na jednym końcu bębna, a następnie przepływów na środku bębna pod wpływem działania Kopiuj płyty, a następnie powrót do bębna zewnętrznego, wreszcie suchy materiał wychodzi z drugiego końca bębna , podobnie jak przechodzi trzy razy długość bębna obrotowego, zatem znacznie zmniejszyć objętość urządzenia.


Struktura funkcji:
1. sprzęt okazuje powoli, z mało ścieranie, bezpieczne i niezawodne, niskie koszty utrzymania, kosztów; część materiałów wybuchowych jest ustawiona z przeciwwybuchowe struktury.
2. prędkość posuwu może być skorygowana, łatwa obsługa.
3. duże moce produkcyjne, może w trybie ciągłym; Duża elastyczność działania, pozwala na wyjściu produkty mają duży zakres podczas produkcji, ale bez wpływu na jakość produktów;
4. wysoki stopień automatyzacji: Sprzęt można automatycznie zakończeniu karmienia i procesu rozładowywania. Temperatura spalin przyjmuje inteligentnego sterowania, Podłączanie do prędkości urządzenie do karmienia, Wydatek surowca jest automatyczna, zapewnienie suchości produktów, temperatura spalin nie jest zbyt wysoka, oszczędności zużycia energii.
5. w porównaniu z wydajnością termiczne, suszarka do bębna tradycyjnych pojedynczej warstwy jest zwiększona o 40% - 50%; Objętościowy współczynnik jest podwójne pojedynczej warstwy bębna suszarki;
6. zewnętrzna warstwa z pokrywa izolacyjna, świetnie zwiększa efekt oszczędzania energii.
7. trocin jest dobry kolor po wysuszeniu, nie zwiędły, lub spalony zjawisko, cały proces suszenia jest w połączeniu z suszenia powietrza, można zrobić wilgotności materiału poniżej 15% po suszeniu.

Parametry techniczne:


Modelu
YLHG1YLHG2YLHG3YLHG4YLHG5
CiałoWewnątrz włączonym PMN17002450265028503700
Długość (mm)800080009100900010000
Speed(r/min) obrotoweMoże być regulowana przez proces
Capacity(t/h)12345
Wlocie temperaturel(°C)andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500andlt; 500
SurowiecTrociny
Moisyure(%)45
Outlet temperatuer(°C)8080808080
Powder(kW)2.2*23*24*24*45.5*4
Zapytanie