Pasek skali pakiet

Przenośniki taśmowe składają się z elementów standardowych, które są zaawansowane i proste w konstrukcji, łatwy w utrzymaniu. Nasz sprzęt wibracyjny jest dostosowane dla mobilnych i stacjonarnych zakładach przemiału. Oni są szeroko stosowane w górniczych, hutniczych i przemysłu do przesyłania materiałów piaszczystych lub guzek, węgla lub...

Szczegóły produktu

ThePrzenośniki taśmoweskładają się z elementów standardowych, które są zaawansowane i proste w konstrukcji, łatwy w utrzymaniu. Nasz sprzęt wibracyjny jest dostosowane dla mobilnych i stacjonarnych zakładach przemiału. Są one szeroko stosowane w górniczych, hutniczych i przemysłu węglowego do transferu piaszczystych lub ryczałtu materiałów, lub materiały pakowane. Według różnych urządzeń przekazującej, system transferu może być jeden niezależnie lub wielu przenośniki lub w połączeniu z innych urządzeń transferu. Przenośnik taśmowy może być zainstalowany horyzontalnie lub aslope do potrzeb różnych przeniesienia.


Taśmy przenośnikowe funkcje i korzyści

Przenośniki taśmowe, produkowane przez Chenwei może być obsługiwany w sytuacji temperatury od-20 ° C do + 50 ° C. Temperatura materiałów przekazanych przez ten Przenośnik taśmowy powinna być niższa niż 70° C.


Ilościowe opakowania scale—(belt)

Pasek skali pakiet dotyczy opakowanie materiałów niskiej mobilności jak skoncentrowanego materiału, granulki, materiał łamany, kawałek materiałów sypkich i kształcie itp.Funkcje

1. importowanych ważenia sterownik z wyświetlaczem dotykowym, ważenie czujnik i pneumatyczne element są stosowane. Skala jest wysoka dokładność i stabilność.

2.Auto korekta, alarmujący dla braku materiału i wina źródła samodzielnego diagnozowania.

3. materiał jest ładowany przez pas. Z szerokiego stosowania materiałów skali ilościowej pakowania jest szczególnie odpowiednia dla materiałów do pakowania koncentratu, granulki, uszkodzony materiał, kawałek materiałów sypkich i kształcie itp.

4. podwójnej prędkości silnika w połączeniu z system kontroli warstwy materiału tak, aby zapewnić dokładność i prędkość transportowania.

5. urządzenie odcinające stosuje się do materiału do zapobiegania pas off śledzenia wprowadzonych materiałów.

6. drzwi panelu, uszczelnione worek zakotwiczone i powrót urządzenia należy unikać kurzu i pozostałości. Odpylanie urządzenia interfejs jest zarezerwowany do poprawy środowiska pracy witryny.

7. Wyłączanie śledzenia pasa można łatwo regulować, i trójkątne pas może być wyregulowane.

8. unikalne przeciek na dowód w podwójne warstwy.

9. stal nierdzewna jest stosowana do elementów z materiałami zrobić dłuższą żywotność.


Parametry

Typu

Weighingrange(kg)

Weighingspeed (worek/h)

Accuracyclass

Installationheight(mm)

SDBLY-P6Singlescale

20~50

360-540

X(0.2)

3470

SDBLY-P6doublescales

20~50

600-840

X(0.2)

4020

Zapytanie