Automatyka załadunku kontrolera dla Hammer Mill

Zaawansowane sterowanie rozmyte technologia jest stosowana do kontroli obciążenia auto szlifierka. Mikrokomputer zbieranie i analizę sygnału w trakcie kontroli podczas automatycznego sterowania falownikiem wyjścia, tak, że karmienie ilość może być automatycznie kontrolowane. Pełna ZAMKNIĘTA pętla sterowania można sterować...

Szczegóły produktu

Zaawansowane sterowanie rozmyte technologia jest stosowana do kontroli obciążenia auto szlifierka. Mikrokomputer zbieranie i analizę sygnału w trakcie kontroli podczas automatycznego sterowania falownikiem wyjścia, tak, że karmienie ilość może być automatycznie kontrolowane. Formant pełni ZAMKNIĘTA pętla może kontrolować obciążenie główne maszyny dokładnie.

Funkcje:

Główne maszyny bieżącego automatycznie jest stabilizowany, tym samym znacznie większą wydajność szlifierka. Pośrednio, całość wyjście jest lepsze i zmniejsza się zużycie energii.

Prędkość obrotów podajnika jest regulowany automatycznie.

Jaźń-zabezpieczenie podczas przeciążenia i niepokojące, kiedy pustych ładunków.

Wahania mniejszego obciążenia zapewnia wysoką sprawność grind, podczas gdy zmniejszenie strat mechanicznych zapewnia dłuższą żywotność.

Zaawansowana technologia: zastosowano mikrokomputer, fuzzy kontrola i interfejs człowiek komputer z wyświetlaczem cyfrowym.

Pełna ochrona: podwójne wygładzanie ware miękkich i twardych; dotknięcie przycisku, anty-kurz i anty-mokro. Upływie oprogramowania czas jest odporna na wpływ obciążenia.

Podczas przełączanie automatyczne i ręczne sterowanie, prędkość posuwu będzie ciągła.

Jest powszechnie stosowany do auto karmienia kontroli normalne i najdrobniejszych szlifierki w paszy, żywności, leków, chemicznym itp.


Zapytanie